Atletická sezóna se rozbíhá na plné obrátky.

Zařadila vyšší rychlostní stupeň a "Vlčí smečku" čeká v pátek v Olomouci při Velké ceně a v neděli v Ostravě při dorostenecké lize družstev už několik opravdu ostrých startů, kde bychom rádi potvrdili stoupající formu. V pátek nastoupí Boča s Vaškem v hanácké metropoli na jedné z nejtěžších atletickým disciplin - čtvrtce, v neděli  Boča poběží oba sprinty a Vašek bude skládat za účasti výborných středotraťařů ze severní Moravy, reparát za ne příliš povednou osmistovku z minulého týdne. Počasí se má vylepšovat, snad se utiší i silný vítr, který v posledních dnech znehodnocoval výkony na řadě probíhajících závodů.

Toto úterý jsme nakoupili u pana Kočárníka v Praze (mimochodem skvělý výběr, odborný a ochotný personál, všem atletům doporučuji, sortiment můžete najít na ) nové tretry a tak by už nic nemělo bránit útokům na osobáky. Relativní blízkosti Prahy a Jablonce jsme využili ke společnému tréninku a tak se sešla na stadióně až na 2 vyjímky v kompletní sestavě.

Přes Martinovy proklamace v italském Benedettu, že vzhledem ke globálnímu oteplování je v Jablonci nyní tepleji než na evropském jihu, vál na tamním ovále ledový vítr a ručička teploměru ukazovala o plných 7 stupňů méně než na 100 km vzdálené Vodičkově ulici v Praze :-). Mladí atleti ale neztratili humor a dobrou náladu a  společně odtrénovali velice kvalitní trénink. Přinášime pár fotek.

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved