Jsme silní.....

Při dnešních silových testech, které jsme měli již dlouho naplánovány na dnešní sobotní dopoledne andílci doslova rozcupovali listinu vlastních osobních rekordů v jednotlivých disciplínách. V posledních týdnech všichni vypadali opravdu silně a tak jsme byl jen zvědav na skutečné maximální výkony, které dnes všichni předvedou.

Vojta Truhlář nejstarší člen skupiny je také nejsilnější. Koneckonců je to trojskokan a tam není síly nikdy dosti. Potěšil mně velmi zlepšením osobáku v přemístění na nynějších 120 kilo. Mrtvý tah 175 a přísed 220 kilo mně však uspokojilo.

A co naše drobná dívenka Kačka Hornová. Ta drobná subtilní dívenka v sobě skrývá velkou sílu, rozhodně větší než by to do ní kdekdo řekl. Kačka dokázala přemístit 67 kilo ! Na mrtvém tahu zvedla 110 a v přísedu se zvedla s činkou na zádech vážící 130 kilo ! Jen mohu říci, že Amča Rappová svého času držela dívčí rekord skupiny v přemístění v hodnotě 65 kilo. Kačka je tak dnes již silnější.....

Vojta Karásek i Tomáš Dostrašil se s tím však také nemazlili. Vojta se například v přemístění zlepšil oproti loňskému roku o 20 kilo na dnešních 90 kg. Také přísed v hodnotě 180 kilo mohl znít v loňském roce, kdy se Vojta kroutil pod 80 kily jako UFO. Tomáš Dostrašil dokázal, že síla mu také dělá dobře a například na mrtvém tahu se 150 kily nádherně zabojoval aby nakonec tuto váhu zdolal.

Kompletní výsledky dnešních testů:

Vojta Truhlář
přemístění: 120 kg - Osobní rekord
mrtvý tah 175 kg - Osobní rekord
Přísedy 220 kg - Osobní rekord
benč 105 kg - Osobní rekord

Kačka Hornová
přemístění: 67 kg - Osobní rekord
mrtvý tah 110 kg - Osobní rekord
Přísedy 130 kg - Osobní rekord
benč 45 kg - Osobní rekord

Vojta Karásek
přemístění: 90 kg - Osobní rekord
mrtvý tah 150 kg - Osobní rekord
Přísedy 180 kg - Osobní rekord
benč 73 kg - Osobní rekord

Tomáš Dostrašil
přemístění: 90 kg - Osobní rekord
mrtvý tah 150 kg - Osobní rekord
Přísedy 180 kg - Osobní rekord
benč 73 kg - Osobní rekord

Jako trenér jsme vyhlásil soutěž o novou mikinu NIKE pro toho, kdo při testech prokáže největší zlepšení. Protože nastala doslova zápalva nejlepších výkonů došlo nakonec mezi andílky ke střižbě o tento hodnotný dárek. V ukrutné bitvě na kámen, nůžky papír nakonec uspěl Vojta Karásek, který tak dostal první vánoční dárek.

Nakonec mi to nedá abych nezmínil, že před silovými testy prošla baterií testů s odběry laktátů také naše Pája Karešová. Pod pečlivým dozorem vynikajícího odborníka na střední tratě Zdeňka Truksy zvládla vše v naprosté pohodě. Sám Zdeněk Truksa uznale prohlásil, že Pája udělal obrovský posun a její forma může být překvapující. Kompletní vyhodnocení těchto testů budeme mít k dispozic příští týden.

Vše dopadlo nadmíru dobře a s dnešním dnem mohou být všichni spokojeni.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved