Simona pozlatila 2 tituly 2 osobáky !!!!

Simona Sedláčková byla hrdinkou dnešního odpoledne. Nejenže vybojovala 2 tituly přebornice Zlínského kraje, překonala si dva osobní rekordy, ale jako bonus navíc i letos poprvé a hned nadvakrát ,zvítězila nad svou velkou rivalkou ve skupině- Kačkou Vávrovou !!!

Nejdříve se obě děvčata utkala v rozběhu šedesátky a byl to souboj jako hrom. Obě děvčata proťala cílovou pásku v absolutně shodném čase 8,14 s a ani cílová kamera, nemohla určit pořadí. Nebylo to až tak důležité, poněvadž za 50 minut na holky čekalo finále... V něm byla nakonec úspěšnější starší a zkušenější Simča, která vylepšila svůj několik desítek minut starý osobní rekord a stáhla další 4 setiny na výsledných 8,10 s !!! Simoně se tak letos poprvé podařilo porazit Kačku, která se musela spokojit s druhým místem v čase 8,20 s......

Také na 150 se sešla obě děvčata  v jednom běhu a znovu to byl souboj na ostří nože !!. Zdravá rivalita zapříčinila, že si holky nic nedarovaly a z jejich "sestrovražedného" souboje vzešly 2 skvělé časy. Obě holky poprvé v životě překonaly 20 sekundovou hranici. Zvítězila opět Simča v kvalitním čase 19,86 s, druhá Kačka byla jen o 8 setin pomalejší a doběhla v čase 19,96 s rovněž v novém, o půl sekundy vylepšeném, osobním rekordu.

Oběma patří VELKÁ GRATULACE za předvedené výkony, taková rivalita je v tréninkové skupině nanejvýš žádoucí a bude obě v budoucnu posouvat výš a výš. V celostátních průběžných tabulkách je na 60 m Kačka momentálně časem 7,99 s na třetí pozici (čas dosažený na okresním kole PČR není ještě v celostátní statistice zahrnut, poněvadž výsledky musí být zpracovány do formátu, který statistikové ČASu akceptují.....) a Simona se dnešním časem posunula na místo 8. Dvě žákyně ze skupiny v první desítce, to vypadá moc dobře  Na 150 metrové trati je Simča po dnešku 8., Kačka obsazuje 11. pozici a na třístovce je Kateřina časem 42,47 na vynikající 7. pozici.

Simča s Kačkou pak byly ještě se svými kamarádkami Míšou Kotasovou a Terezkou Brázdilovou členkami vítězné štafety na 4x60 m, když dosáhli po nepříliš vydařených předávkách času 31,69 s. Překonali tak loňský čas z MČR žactva o 8 setin. Až potrénují předávky mohou běžet hluboko pod 31,00 s a to už by mohla být na MČR medaile....