Simča pověsila atletické tretry na hřebík....

Jedna z nejvýraznějších tváří "Vlčí smečky" a atletka patřící k těm nejpoctivějším, jaké jsem poznal - SIMONA SEDLÁČKOVÁ ukončila po halové sezóně svou atletickou kariéru a bude se intenzivně připravovat na přijímací pohovory na vysokou školu. Stejně jako ve sportu si klade i ve studiu vysoké cíle a hlásí se na prestižní univerzity, mimojiné i vyhlášenou Fakultu vojenského zdravotnictví do Hradce Králové !!

Simona k nám do skupiny přišla ještě jako 14. letá žákyně  po ukončení trenérské činnosti Milana Běloška v roce 2011 a naše spolupráce tedy trvala celých 5 let. Slibně rozjetou kariéru  v posledních 3 letech výrazně brzdily trvalé zdravotní potíže, které způsobovaly Simoně chronickou únavu a i přes její velkou vůli ji bránily v jejím velkém odhodlání dosáhnout na mety nejvyšší.. Pevná přikladná vůle, zaujetí, odhodlání a velká připravenost k oběti  Simči nechyběly. Co jí chybělo bylo zdraví. Její vysoké morální vlasnosti a pevná vůle, byly někdy až za hranou.... Často, když se mi na dráze "složila" zcela vyčerpaná a stěží popadající dech jsem vyjadřoval značné obavy, Simča se však za 5 minut vzpamatovala, "nahodila"  svůj milý úsměv a na druhý den byla připravena opět nechat na atletickém oválu celé své, pro královnu sportů, bijící srdce. 

Studentka hradištského gymnázia která byla trvale oporou všech družstev od těch mládežnických až po ty, které závodí v soutěži dospělých, přes výše napsané dosáhla několika hezkých individuálních úspěchů. Od roku 2011 nechyběla na žádném Mistrovství České republiky, v roce 2012 ještě jako žákyně získala 2 finálová umístění na MČR žactva, velkou radost měla i z vybojovaného finále v loňském roce na juniorské halové  šedesátce, které vyšperkovala novým osobním rekordem 7,92 s... K jejím největším úspěchům bezpochyby patří i 4. místo na EKAG (European Kids Athletics Games) v Brně.

Tak Simčo budeš nám na dráze moc a moc chybět, ale nyní nastává nová hezká etapa Tvého života. Za všechny členy skupiny i za sebe Ti přeji, ať je více něž  úspěšná a hlavně ať jsi šťastná :)

J.V. 2.3.2016

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved