Přebory Olomouckého kraje.....

.... přinesly potvrzení, že i v podzimní sezóně, bude chtít Kateřina VÁVROVÁ navázat na výborné výsledky z jarní části sezony. Po 4 týdenní tréninkové pauze a 10 dnech intenzivního tréninku, dnes z plné přípravy, zaběhla dva vynikající časy. Nejdříve se na nepříliš rychlém olomouckém oválu poprala na šedesátce o vítězství se třetí nejrychlejší dorostenkou z letošního MČR v Jablonci Luckou Zlatníkovou. Obě talentované atletky zaběhly shodný čas 7,85 s , nakonec až cílová kamera určila pořadí a Kačka byla v cíli přece jen o nějakou tisícinku sekundy dříve.

O necelou hodinu později se Kačka postavila na start stopadesátky a i tady vybojovala vítězství ve velice hezkém čase . Kačka běžela třetí nejrychlejší čas ve své dosavadní atletické kariéře a v čase 18,92 s byla v cíli o 29 setin sekundy dříve, než Lucka Zlatníková, z tréninkové olomoucké stáje Zdeňka Rakowského.

Stejnou kombinaci disciplín zvolila i zbylá dvě děvčata, která se na Hanou odcestovala - Simona SEDLÁČKOVÁ a Štěpánka KOLÁŘOVÁ. Spokojenější se z hanácké metropole vracela ta mladší - Štěpánka. Ta si z Olomouce odveze domů, do Kroměříže dva nové osobní rekordy !! Ten na šedesátce vylepšila o 15 setin sekundy na dnešních velice hezkých 8,26 s (w  +0,7 m/s), na stopadesátce pak vysoká dívka, trošku při výběhu bojovala s ostrým rádiusem ve druhé dráze , ale i tak hezkých 20,39 s znamenalo další posun osobního rekordu. Na rychlejším povrchu, např. na brněnském mondu při letošním EKAGu, je ve Štěpánčiných silách z těchto časů, ještě nějakou tu setinku ukrojit.

Simona SEDLÁČKOVÁ,která se potýkala s drobnou zdravotní indispozicí i přes velkou snahu zaznamenala pro ni, jen  průměrné výkony. Na šedesátce doběhla v čase 8,24 s na třetím místě, na stopadesátce ji čas 20,15 s přinesl 4. místo. Simča se letos trošku trápí  a její výkony jí bohužel zatím moc radosti nepřínašejí. V tréninku ale tato velice poctivá atletka odvádí skvělou práci a ta bude jistě dříve či později po zásluze odměněna. Slovy klasika: Někdy je královna sportů, ATLETIKA, i o trpělivém čekání .. .

 

 

 

 

 

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved