Majka se za možnost startovat v O2 aréně odvděčila novým osobním rekordem !!!!

 Fantastický závěr halové sezóny přeedvedla v pražské O2 aréně, při testovacím závodě před HME, MÁRIA ŠIMLOVIČOVÁ. Ta se pořadatelům za možnost startovat s nejlepšími českými mládežnickými sprinterkami, jen několik hodin před zahájením HME, odvděčila tím nejlepším možným způsobem. Majce se z pražské rozzářené arény, připomínající římské koleselum, nepodlomila kolena a po velice vydařeném běhu si zaběhla nový osobní rekord v hodnotě 7,79 s, čímž překonala svůj dosavadní osobáček o plných 6 setin sekundy !!!!

Pro patnáctiletou Majku dnes bylo všechno nové. Vše probíhalo ve stejném režimu, jak si budou počínat o několik hodin pozdějí dospělí závodníci. Warm up aréna, call room, užasná "svítící" aréna to vše mohlo na mladinkou dívku z Horky nad Váhom dolehnout. Nestalo se !!! Majce se z úžasné atmosféry nepodlomila kolena, ba právě naopak !!! Využila veškerý fyzický i psychický potenciál  a předvedla skvělý výkon !!

Skvělý počin českých pořadatlů, který dal mladým adeptům atletiky možnost nakouknout jak to na vrcholné atletické akci vypadá využuje slovenská naděje jistě i v budoucnu. Pokud se brzy kvalifikuje na vrcholnou akci mládežnickou už bude vědět jak to na ni chodí. Pokud i tam se vzedme k osobnímu rekordu, její svět i trenérův, bude v naprostém pořádku :)

J.V. 5.3.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved