Již tuto neděli odjede 4 členná "Vlčí smečka" na soustředění do Jablonce nad Nisou. Pozvánku na reprezentační sraz obdrželi Zdeněk STROMŠÍK s trenérem, jako samoplátci využijí příležitosti k poslední intenzivní přípravě před halovou sezonou Vašek VLČEK a Tom BOČEK. Oba ještě dnes využili oblevy a silného oteplení a  absolovovali na domácím polytanu v tretrách náročný trénink zaměřený na rozvoj speciální vytrvalosti s vynikajícím výsledkem.

Na severu Čech, ve vynikajících podmínkách, které Corny aréna nabízí, bychom měli odtrénovat 7 tréninkových jednotek a na konci týdne už nás bude čekat první kontrolní start v Bratislavě. Pokud nebudou kluci ve čtvrtek, poté co soustředění v Jablonci oficálně skončí, příliš unavení, zvážíme prodloužení pobytu o 1 den a v pátek absolovujeme  na Strahově z plné přípravy start na doplňkových tratích 150 a 300 metrů.

Ti co zůstanou a připravovat se budou doma v Uherském Hradišti, tedy Martina SALČÁKOVÁ, Barča OHNOUTKOVÁ a Tomáš DANĚK se taktéž nemohou dočkat nedělního premiérového startu v Bratislavě při mítinu "Olympijské nádeje". I oni předváděli v týdnu i přes intenzivní tréninkové zatížení slušnou formu a tak pevně věřím, že se příští týden budeme z haly Elán vracet s nějakým pěkným výsledkem. A poté už se halová sezona naplno rozjede. O týden později (tedy 23.ledna) se do Bratislavy vrátíme a při přeborech Středoslovenského kraje by jsme měli absolovovat už první ostrý start ve svých hlavních disciplinách, nicméně z důvodu dlouhé halové sezony s vrcholem při MČR koncem února, pořád ještě z plné tréninové přípravy. Následujíci týden přichází v úvahu znovu start v Bratislavě při mítinku Elán, anebo  při pokračování série mládežnických závodů z regionu střední Evropy "Olympíjských nádeje"....

J.V. 8.1.2011

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved