Obě soustředění se chýlí ke svému závěru. Zatímco, ale v maďarském Debrecínu po dnešním odpoledním dnu volna čeká na kluky ještě 5 tréninkových jednotek, v přímořském Benedettu už pomalu balí kufry. Zítra v odpoledních hodinách vyjede autobus s lůžkovou úpravou směr Česko. A i když ještě neodjíždíme, již dnes se dá říci, že se obě soustředění vydařila.

V Debrecínu se jak Zdeněk Stromšík, tak i Tomáš Boček ukázali ve velice dobrém světle. Zdenda dokázal úseky rychlostní vytrvalosti, které sice běhal v tretrách, ale zdaleka ne naplno, běhat na úrovni svých osobních maxim(!!)  a znatelný nárust v oblasti síly se již teď promítá do tréninkových časů.  Boča zase běžel asi svůj nejlepší trénink sprinterské vytrvalosti, když pět třístovek s 8 minutových intervalem běžel v časech : 39,6 - 39,7 - 39,9 - 40,6 - 39,4 s (!), což je mimochodem v průměru o 2,1 s rychleji než dokázal Tomáš při stejném tréninku v prosinci na Kanárských ostrovech....... Tak teď jen, aby se tato skutečnost promítla i ve výsledcích.

V Benedettu už přece jen všichni začínají pociťovat únavu, vždyť již jsou v samotném finále a zítra je čeká odjezd domů. A není se co divit, že je na nich únava znát. Kačka Vávrová, Simča Sedláčková i Blanka Španělová dostávaly od Martina pořádně zabrat. Vašek Vlček,  kvůli nemoci, kterou prodělal v půlce března stále zvyšuje kondici, ale přešel již plynule do smíšeného režimu. Vašek si  nemůže  vynachválit zvýšené objemy tempové, ale pořád ještě i obecné vytrvalosti.. Dle svých slov se cítí k neutahání a může běhat dopoledne i odpoledne, což dříve nebylo zvykem. Tato slovo potvrzují i tréninky na úrovni TV při 75 % intenzitě maxima, které běhá Vašek v  nejlepších tréninkových časech a to je oproti situaci před 2 týdny, kdy se po léčbě antibiotiky cítil brzy unaven,  ohromný posun.

A na závěr jedno srdečné poděkování. Že vás dění kolem našich skupin zajímá, svědčí i návštěvnost na našich webových stránkách i její odnoži na sociální síti facebook. Na FB jsme tento týden zaznamenali 500. "přítele" a naše webové stránky za posledních 5 dnů zaznamenaly více jak 1000 unikátních návštěv.

Všem příznivcům ještě jednou děkujeme, velice si vaší přízně vážíme.

J.V. 20.4.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved