V Nymburku vládne maximální spokojenost !!

Naše tradiční podzimní soustředění ve středočeském Nymburku se chýlí ke svému závěru. Zítra nás čeká ještě poslední dopolední fáze, ale už dnes mohu říci, že se nám soustředěnínáramně vydařilo. 

Jednak jsme utekli zimním podmínkám se sněhovou pokrývkou, která v těchto okupuje celou Moravu. Sněhová nadílka do klimaticky přívětivého Polabí nedorazila a navíc sportovní centrum disponuje pro atlety vynikajícím zázemím. Zejména atletický tunel dokážeme moc ocenit a tak došlo i na první,krátký a velmi opatrný trénink v tretrách. Přece jen bych nerad absolovoval první běžecké tréninky ve speciální sprinterské obuvi až na betonovém kanárském mondu.... Druhý den po tréninku rychlosti si nikdo na žádné bolístko nestěžoval a tak jsme dávky asi odhadli správně. Mezi námi v celkovém součtu to nebylo více jak 180-200 metrů v submaximálním úsilí, ale i přesto jsem byl mile překvapen celkovým projevem Sprintérští lídři loňské česko-slovenské sezóny (Zdeněk Stromšík, Kateřina Vávrová a Mária Šimlovičová) rozhodně rychle běhat nezapomněli a pokud jim vydrží zdraví, tak jsem hodně velkým optimistou.  Také Štěpánka Kolářová a Simona Sedláčková na mne dělaly moc dobrý dojem a pokud by neatakovaly v sezóně svá osobní maxima, tak bych se divil opravdu hodně. No nechejte se překavapit....

A tak jediným stínem zůstává neúčast Vaška Vlčka, kterému doktor Pink v třebíčské nemocnici, diagnostikoval chondropatii patelly, kterou si přivodil velkými objemy na kluzkém povrchu na Zadově. Léčbu klidem atleti nesnášejí, ale v tomto případě, méně je opravdu více a já pevně věřím, že za pomocí fyziotrerapeutů, elektroléčby a vhodných medikamentů, bude i Vašek opět v plné síle a brzy naváže na své vyniakající podzimní tréninkové ukazatele.

J.V. 27.11.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved