TURBO ADRIANKA MÁ FINÁLE !!!!!!!

Spanilá jízda Vlčí smečky nekončí !!!! Po velmi úspěšném víkendu vstoupila nejmladší "Vlčata" dnes v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem do 1. dne vrcholu letošní žákovské sezóny  Letní olympiády dětí a mládeže (LODM). Největší radost nám udělala ADRIANKA FORNŮSKOVÁ, která znovu dokázala jak obrovský sprinterský potenciál se v její drobné postavě skrývá a po famózním výkonu postoupila přes síť rozběhů a semifinále do zítřejšího finále šedesátky.

V rozběhu, který se jako jediný běžel v protivětru (w -0.9 m/s) postoupila přímým postupem ze 3. místa časem 8,09 s. 16 nejlepších dívek z celé České republiky se dostavilo po 18. hodině k 2 seminálovým běhům. Áda startovala hned v tom prvním a po odstranění drobné závady na oblečení se cítila mnohem lépe a její projev byl výrazně sebevědomnější. Zkrátka cítit se dobře a pohodlně  je pro holky hodně důležité a vyfasovaný závodní stejnokroj tyto požadavky ne vždy bez výhrad splňuje :D :D . Ač Áda postoupila do finále až 14. časem vyletěla z bloků jako blesk a před sebe až do cíle pustila jedinou závodnici a sice Terezu Semeckou z pražské Dukly. Adrianka doběhla do cíle druhá ve fantastiickém čase 7,84 s za větrné podpory 2,4 m/s a zaskočila nejednu favoritku. Přínmý postup do 8 členného finále mezi nejlepší české žákovské sprinterky je prvním opravdovým úspěchem této drobounké sympatické sprinterky, která pokud ji její vášeň a zajetí  pro královnu sportu  neopustí, mohla by mít před sebou zajímavou atletiickou kariéru.

V běhu na 60 m předvedla bezvadný výsledek i Barunka JELÍNKOVÁ, která sice běžela v dresu Zlínského kraje  mimo bodování, ale za časem 8,14 s s, který je jejím novým osobním rekordem rozhodně zaujala. Další naše želízko v ohni v dresu krajské výpravy o rok mladší Terezka SKLENÁŘOVÁ se po nedávném zranění kyčle při fotbalovém tréninku s rychlostn formou nepotkala a musela se spokojit s časem dalece pod jejími možnostmi 8,57. Zítra na třístovce i přes nedávnou zdravotní indispozici to bude určitě o hodně lepší :)

J.V. 26.6.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved