Při vyhlášení každoroční ankety o nejlepšího sportovce roku okresu Jablonec nad Nisou za rok 2012 se ocenění dočkali mnozí naši svěřenci

Anketa, která je organizována spolu s dalšími pořadateli hlavně , sympaticky oceňuje sportovce, kteří svými výkony a výsledky výrazně reprezentují svůj okres. Jedná se mnohdy o sportovce mládežnických kategorií, kteří ke svým největším úspěchům teprve kráčí.

Je potěšitelné, že se tak ocenění dočkají nejen sportovci takového formátu jako Bára Špotáková, ale i mladí lyžaři, judisti, házenkáři, atleti a zástupci dalších sportů, kteří si teprve získávají ostruhy na úrovni republiky, případně v mezistátních mládežnických utkáních.

Po mimořádně úspěšné loňské sezoně se dočkali takového ocenění na jevišti jabloneckého městského divadla také mnozí andílci.

Klára Michalská a Linda Mejstříková obdrželi plaketu v kategorii jednotlivci - mládež.

Naše Mladé pušky Vojta Karásek, Valeriy Hres a v minulé sezoně s námi trénující Ondra Rapp si na jeviště přišli pro ocenění jako kolektiv mládeže za své úspěchy ve štafetách. Vždyť v loňském roce toto družstvo, doplněno o Vojtu Krykorku, neprohálo žádnou štafetu ve které startovalo.

Večer proběhl ve velice hezkých prostorách jabloneckého městského divadla a většina sportovců ukázala, že ví jak se v těchto společenských situacích chovat a oblékat.

Děvčata mnohdy překvapila velmi slušivými šaty. Mnohé sportovkyně by mohly prakticky obratem doplnit řady modelek, které prezentují proslulou jabloneckou bižuterii.

Anketa za rok 2012 tak důstojně a definitivně uzavřela rok 2012 a nyní již pilně pracujeme na tom aby naši zástupci mohli okusit atmosféru slavnostního večera také příští rok.

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved