ZDENĚK STROMŠÍK usedl na sportovní trůn města Uherského Hradiště !!!!

ZDENĚK STROMŠÍK se na trůn sportovního krále města vrací po roční pauze a přebírá tak pomyslné žezlo od kanonýra fotbalové ligy Libora Doška, který triumfoval v minulém roce. Zdeněk tuto anketu již vyhrál v roce 2013, v loňském roce se musel spokojit se druhým místem. V letošním roce to byl znovu souboj fotbalu a atletiky, tedy dvou sportů kterým se na Slovácku asi daří v poslední době ze všeho nejvíc. V nejužším výběru 5 nominovaných tak figurovali 2 fotbalisti a 3 atleti, mezi nimi mimo Zdendy i KATEŘINA VÁVROVÁ, která získala v loňském roce 3 dorostenecké mistrovské tituly a 1 bronz v kategorii do 22 let.

Fotbalisté, resp. fotbalistky nám pak oplatily porážku v kategorii kolektivů a po 2 vítězstvích v kategorii nejlepší trenér v letech 2013, 2014 se i moje maličkost musela letos sklonit před trenérským umem, fotbalového coache Miloše Hlaváčka, který přivedl holky k historickému prvnímu fotbalovému titulu na Slovácku !!!

V historických prostorách Reduty pořadem provázel zkušený "spíkr" Petr Salava, ceny vyznamenaným předávali zastupitelé města, cyklistický olympijský vítěz z Tokia Jiří Daler i populární herec Jan Čenský, se kterým trenér prohodil několik vět o kultovním seriálu Dlouhá míle. :)