Terezčin první moravský titul !!!

Zdá se, že ve Vlčí smečce by mohla vyrůst  další vynikající atletka, která s námi trénuje teprve od května letošního roku dnes získala na Mistrovství Moravy a Slezska, které se konalo za hezkého podzimního počasí v Olomouci, svůj první moravský titul !!! Stalo se tak v konkurenci 54 (!!) dálkařek rozdělených do dvou skupin...

Terezka skákala v té silnější první a hned prvním pokusem založila 476 cm. Již úvodní pokus by  stačil na celkové vítězství a překvapeným mladinkým dálkařkám tak sebrala doslova vítr z plachet hned prvním pokusem. Ve čtvrtém, již finálovém pokusu pak svůj výkon ještě o 1 cm vylepšila a po nevydařeném 5. pokusu pojistila své, v té době již jisté vítězství o další 4 cm na výsledných 480 cm !!!! Velmi hezký výsledek 13 letého děvčete, která má vrozený předodrazový rytmus :)

O hodinu později pak nastoupila ještě k běhu na 300 m, kde skončila celkově na hezkém 6. místě, když zaběhla čas 45,52 s . Na Terezce již v cílové rovince byla přece jen znát únava z posledních náročných dnů. V pátek totiž reprezentovala žákyně 8. třídy ZŠ Bojkovice svůj školní ústav na atletickém čtyřboji " O pohár starosty" v Uherském Hradišti, kde v konkurenci nejlepších žáků z celého okresu dokázala zvítězit v celkovém pořadí, když byla nejlepší v běhu na 60 m, ve skoku dalekém i v závěrečné šestistovce. Jen v hodu kriketem se musela spokojit se 4. místem.

Mladinká atletka tak nastoupila cestu ve šlépějích svých starších úspěšných kamarádek a kamarádů z tréninkové skupiny. VELKÁ GRATULACE !!!!