Boča v Praze ukázal narůstající formu.....

Velice potěšitelná zpráva přišla z haly Otakara Jandery, kde se o tomto víkendu konají Přebory Praha dospělých, juniorů a dorostu. Tomáš od 1. ledna už spadá do katgorie "22" a tudíž v halové sezóně nastupuje už jen mezi muži. O to víc mne těší, že ani v této kategorii nezapadl a v silné konkurenci o sobě dává hodně slyšet. Ze Stromovky se bude Tomáš vracet velice spokojený, protože v obou disciplinách ke kterým nastoupil si vytvořil nové osobní rekordy.

Nejdříve se postavil Boča ke startu šedesátky. Hned v rozběhu vylepšil Tomáš své osobní maximum na této trati o 6 setin na hodnotu 7,30 s ! Tímto časem dokonce postoupil v silně obsazeném závodě s vynikající konkurenci do béčkového finále,když doběhl na 5. místě ve kterém se mu podařilo časem 7,31 s o setinu porazit i silného specialistu překáýkáře Honzu Cardu z pražské Slavie. Škoda jen Tomášových slabších startů, které jsou jeho slabinou, čas by mohl být ještě o hodně hodnotnější, což dokázal hned na druhý den při nedělní dvoustovce.

Tady se 5. sprinterovi z loňského MČR "22"na této trati podařilo stáhnout osobní  halový rekord  o 19 setin na 22,77 s a ve svém běhudokonce zvítězil a v přímém souboji porazil mimojiné  Matěje Pavlíčka výborného čtvrtkaře pražské Dukly s osobním rekordem 48,36 a v nepřímém souboji zústal na Bočově štítě napříkld i sprinter Ondřej Benda z pražského Spartaku s osobním rekordem na dvoustovce v hodnotě 21,75 s !!!

Tomášovo pražské úspěšné vystoupení potvrzuje skutečnost, že Tomáš po 6 týdenním  výpadku s nutnou operací malíku, tréninkové manko ze samotného počátku  přípravy dohnal a zejména při prosincovém soustředění v Maspalomas na sobě opravdu tvrdě zapracoval a zasloužená, byť možná trošku nečekaná odměna, v podobě nových osobáků na sebe nenechala čekat. 

Tomovi jednoznačně patří GRATULACE za velice solidní víkendový výsledek, který mi udělal velkou radost !!!

J.V. 3.2.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved