Tomášova derniéra halové sezóny 2013 skončila osobákem !!!! 

Pomalu se mi začíná zdát, že my svěřenci se začínají předhánět, kdo se mi  udělá větší radost a zavděčí se mi hezčím osobákem  Inu takovou snahu vítám a věřím, že tradici posledního týdne neporušíme ani naásledující 2 víkendy kdy nás čeká MČR dorostu a juniorů a MČR žactva.

Posuďte sami. V tomto týdnu hned v úterý mi uělal ohromnou radost Zdeněk STROMŠÍK, který si ve Stromovce zaběhl nový osobní rekord v třetím nejrychlejším čase jujiorské historie. Zdenda zaběhl šedesátku za 6,78 s a za rekordem Pavla Masláka zaostal o 2 setiny sekundy !!!

V pátek se v Olomouci postavila na start dorostenka Simona SEDLÁČKOVÁ a i ona konečně překonala smůlu, která ji provázela od začátku halové sezóny a na Hané vylepšila své osobní maximum na šedesátce na 8,08 s.

V sobotu opět v Praze, ale na Strahově vyrazila dech všem přítomným žákyně Kateřina VÁVROVÁ. která zcela osamocena a se sekundovým náskokem proleťala 150 metrovou distanci v krajském halovém rekordu 18,95 s !!!

No a dnes Tomáš BOČEK, při svém posledním halovém startu této sezóny se na MČR nezalekl ohromné konkurence mezi dospělými a ze 3. dráhy vylepšil v běhu na 200 m svůj osobní rekord o další desetinu, když dnes běžel velice slušný čas 22,67 s !!! Pod otevřeným nebem může v létě Tomáš oprávněně doufat v čas minimálněi o půl sekundy lepší. Jen pro úplnost  z vynikajících hradištských sprinterů let minulých neběžel v hale rychleji ani Tomáš Vondráček (v hale 22,74 s), ani Radek Hrabinec, který běžel v roce 2010 ve Vídni nejrychleji 22,70 s !!! A to je možná pro někoho hodně překvapivá informace... Kdo se snad na podzim pousmál nad Tomášovým výkonostním cílem a sice bežet v létě pod 22,00 s, bude muset nyní svou jízlivou skepsi trošku přehodnotit a s napětím očekávat co Tom v létě předvede...

Tomáš si v celkovém pořadí v ohromně silné konkurenci (na startu nechyběli Jan Jirka, Michal Desenský, Petr Szetei, bratři Šulcové, Petr Lichý, Honza Prorok......) vybojovyal velice cenné a hezké 14. místo v celkovém pořadí, když za sebou nechal řadu borců, jako např. Jan Fehera s osobním rekordem na dvoustovce 21,78 s, nebo Ondřeje Kuptíka, ten bežel vloni 22,29 s a jiné.

Bočova derniéra halové sezóyny se mu tedy vydařila a sezonu zakončil osobním rekordem. Vůbec bych se nezlobil, kdyby to příští víkend po něm zopakovali Zdenda se Simčou v Praze a Kačka o 14 dnů později v Jablonci nad nIsou !!!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved