Tomáš na mezistátku v Nitře 4. za 13,87 s !!!!

Tomášova premiéra v reprezentačním dresu dopadla úspěšně !!!  Při mezistátním pětiutkání Česká republika - Chorvatsko - Maďarsko - Slovinsko - Slovensko doběhl ve druhém běhu 100 m překážek na druhém místě a v celkovém pořadí obsadil v Nitře časem 13,87 s  krásné 4. místo.  Před sebe pustil jen dvojici maďarských mladých reprezentantů Boda a Kemenese  a také nejlepšího Čecha Tomáše Kroupu, který běžel taktéž výborně a v nejlepším žákovském  čase  letošního roku (13,58 s)  obsadil místo třetí.

Tomáš si za výborný výkon v závodě, ve kterém o 4 setiny překonal své osobní maximum, zaslouží velkou GRATULACI  a skvěle reprezentoval nejen Českou republiku, ale i svůj mateřský oddíl LIAZ Jablonec nad Nisou a sdružení ATLETIKA S RADOSTÍ !!