Vondrys a Vašek překonali oddílák na třístovce !!!!

Kvalitní podívanou přinesl vložený závod na 300 m v rámci KP žactva. Ke starrtu se v jednom rozběhu postavili Tomáš Vondráček, Vašek Vlček, Tomáš Boček a Tomáš Daněk.  Stejně jako u holek ze souboje hodně čišela rivalita, ale bylo se na co dívat. Ve vyhecovaném souboji nakonec zvítězil Tomáš Vondráček v novém osobním a oddílovém rekordu 35,29 i druhý v pořadí Vašek Vlček překona časem 35,72 s 15 let platný dosavadní rekord Honzy Šika (35,8 s) na třetí pozici doběhl Tomáš Boček, který běžel 36,18 s (letos ale už Tom běžel lépe, když zaběhl 35,97 s ) Na čtvrté pozici doběhl Tomáš Daněk, rovněž v novém osobním rekordu 38,27 s ........

Tempo si nejlépe rozvrhl tentokrát Vondrys, který běžel zkušeně čtvrtlkařsky na sebe, Vašek se při svém premiérovém startu sezony nechal strhnout tempem Toma Bočka, který první polovinu tratě trošku přepálil. Aby to nebylo málo o 15 minut nastoupili borci k měřenému druhému úseku stejné distance. Tento test poslouží jako ukazatel rozvoje speciální vytrvalosti. Z něj vyšel suveréně nejlépe Vašek Vlček, který běžel 36,1 s (!!!) , Boča 36,9 s, vítěz prvého boje Vondrys už se musel spokojit s časem 38,9 a Tom Daněk proťal druhý úsek za 41,5 s..................