Vysoké cíle trenérů.......

Je obecně známo, že na počátku roku si spousta lidí klade různá novoroční předsevzetí...Zpravidla se stává, že mnozí je poruší hned 1. ledna či den následující. Příčinou porušení novoročních předsevzetí  bývá zpravidla jejich NEREÁLNOST !!!

Také my, tedy Martin a já vidíme v novém roku, možnost nového začátku. A protože MY, kteří jsme sdružení pod hlavičkou "ATLETIKY S RADOSTÍ" si žádné NEREÁLNÉ cíle nedáváme, jak dokazují rok od roku zejména výsledky našich svěřenců, měli jsme odvahu ke stanovení osobních "výkonostních cílů" veřejně deklarovat.  Pravé pozadí našeho počínání není totiž přemrštěná míra exibicionismu, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale oslabená motivace a vůle. Kolik již těch pokusů v posledních letech bylo...... Nechci se rouhat, ale již na nás neplatí dokonce ani lékařská varování.... Jen tlak vás čtenářů našich stránek (a že jich není málo), kteří nás můžete kontrolovat při pravidelných střetáváních  na závodech či soustředěních a násmůže přinutit  stanovené cíle plnit.

A o co jde ?? Inu není k přehlédnutí, že s přibývajícími léty se oba trenéři pěkně "zakulacují" a tak trochu "dědkovatí". A s tím se nehodláme za žádnou cenu smířit !!! Říkáme rozhodné NE našim, čím dál víc  neforemným postavám !!!   A tento boj chceme dovést i do vítězného konce !!!

Dovolím si vám sdělit jeden příběh, který mne dal důvod k  vážnému zamyšlení a ke změně postoje, že můj břich je "ztělesněný blahobyt ", jak jsem rád tvrdíval ... Při MSJ v Barceloně, kde jsem měl možnost doprovázet Zdendu Stromšíka a českou sprinterskou reprezentační štafetu, měli v jedné úzké uličcce zajímavou osobní váhu, která Vám neukazovla hmotnost, ale obrázky významných světových celebrit. Nechyběl tam Rambo - Sylvestr Stalonne, Claudia Schiffer, George Cloney, Bredd Pitt.... Bohužel to se mne netýkalo..... Mne se ukázal obrázek oblíbeného hrdiny animovaných filmů Homera SIMPSONA !!!  Dvě útlé Korejky,které stály za mnou se nemohly nezachichotat.....

Pravda bolí a já se jí podíval tentokrát přímo do očí   Trvalo mi téměř 6 měsíců, než jsem našel odvahu, ale když se přidal i Martin, tak v případě, že se to nepovede ani tentokrát, budeme za blbce alespoň dva. Ale takové kacířské myšlenky si vůbec nepřipouštíme, členové Atletiky s radostí přece své výkonostní cíle plní !!!!!

A proto nám držte palce, ať se k 30.6.2013 podaří Martinovi shodit rovných 20 kilogramů a mé maličkosti ještě o 5 kilogramů více(rozumněj čtvrt metráku ..). Za takový heroický výkon, bych měl být pak odměněn dárkem na který pomýšlím od svých třiatřicátin  ...

NA MÍSTA - POZOR- START !!!! PRÁVĚ ZAČÍNÁME !!!

J.V. 1.1.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved