V sobotu startují soutěže družstev dospělých !!!

První starty v květnových dnech pro nás měli zatím jen přípravný charakter, ale 21. květen už mám ve svém diáře červeně zakroužkován, neboť právě tímto dnem vstupujeme do plánovaného závodního období. A není se co divit,vždyť Mistrovství republiky dorostu a juniorů startuje už za neskutečných 33 dnů !!!

První polovina května nám moc radosti ve finální přípravě nepřinesla. Chladné dny, které vysřídaly až neskutečné  letní teploty z konce dubna, nikomu na náladě nepřidaly a sezona se rozbíhala nejen u nás, ale i u ostatních českých atletů tak nějak rozpačitě. Navíc počátkem května se zranil Zdenda Stromšík, virózou onemocněl Vašek Vlček a Martina Salčáková si při ligovém házenkářském utkání způsobila zlomeninu zanártní kůstky. Barča Ohnoutková i kyž si zaběhla osobák na 400m pod širým nebem, se potýkala taktéž s virózou a zdaleka ještě nenaplnila očekávání po soustředění v San Benedettu do ní vkládané a Tomáš Daněk se hledá úplně a připomíná v závodech jen stín onoho Tomáše, kterého znám z tréninku. A tak snad jen Tomáš BOČEK, který začal sezonu 2 osobáky na 300 m a 400 m hned v úvodu sezony a žákyně Simona Sedláčková, která se probojovala do výběru Zlínského kraje, který bude startovat na LODM v Olomouci, můžou být spokojení.

Tento víkend, ale už by mělo být všechno jinak. Na sobotu jsou ohlášeny teploty až 27 C a pokud bude běžcům přát vítr, daly by se na superrychlém ovále běžet už pěkné časy. První prvoligolové kolo mužů se totiž koná v Třinci a tam se nám tradičně dost daří. Konkurence bude též skvělá a tak bychom rádi využili kvalitních podmínek a Vašek s Bočou se představí pravděpodobně na všech sprinterských tratích, tedy krátkých i dlouhých. Barča bude závodit pravděpodobně i s Tomášem na domácím ovále v Uherském Hradišti a bude záležet jen na nich jak si poradí s psychikou, natrénováno totiž mají a nemusí se ničeho bát.

A naši dva "marodi".?? Zdenda už se tento týden poté co ten minulý jen lehce, ale už bez náznáků bolesti vyběhával a lehce vyklusával ukáže na treninku v Uherském Hradišti, no a Martina ta si bude muset počkat na dnešní výsledek z rentgenu a stanovisko lékaře.

Všem přeji do prvních, už opravdových závodů HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved