Simona SEDLÁČKOVÁ, která teprve letos vstoupila do kategorie žaček, dává o sobě čím dál víc vědět !! Včera při druhém kole soutěží žákovských družstev, které se konalo v Šumperku vybojovala velice hezké 4. místo v běhu na 60 m, když při protivětru (-0,8 m/s) zaostala pouhých 6 setin za svým nedávno vytvořeným osobním rekordem. Za 3. Luckou Zlatníkovou z Olomouce, která už letos běžela 8,06 s a je v současnosti 4. nejlepší českou žákyní zaostala Simona o pouhých 18 setin. Včerejší čas Simči 8,49 s .

Ještě lépe si vedla nejmladší členka sdružení "Atletiky s radostí"  při své premiéře v běhu na 300 m. Její obavy z této hezké  disciplíny se ukázaly být zcela neopodstatněné a Simča vyhrála svůj rozběh v hezkém čase 45,93 s a celkově obsadila vynikající 2. místo. Stejné místo pak vybojovala i štafeta 4x60 m, která běžela  ve složení Slezáková, Liptáková,Kotasová, Sedláčková a dosáhla času 33,68 s. Od prvého místa olomouckého kvartetu dělilo holky 8 setin.

Celkově pak Simča  ziskem 18,75 bodu patřila k nejplatnějším členkám družstva, které včera obsadilo 5. místo.