ATLETIKA S RADOSTÍ PODPOŘILA ATLETIKU PRO RADOST !!!!!

Úžasná atletická akce proběhla na ZŠ v Polešovicích. Překrásný školní atletický areál hostil více jak 160 mladých adeptů atletiky z 10  škol okresu Uherského Hradiště.  Právě na ZŠ v Polešovicích působí pod vedením paní učitelky Renaty Šimkové školní atletický kroužek, který se nyní zapojil do projktu Atletiky pro radost. Děti z Polešoviic již v minulosti fandili přímo v O2 aréně Zdeňkovi STROMŠÍKOVI při halovém mistrovství Evropy a společně s Kateřinou VÁVROVOU, účastnicí letošního MSJ, jsou pro mladé sportovce velkými sportovními vzory.

Není proto divu, že jsme rádi přijali pozvání na tuto krásnou akci, kdy děti soutěžili ve sprintu, skoku dalekém, hodu kriketem a také si na 150 m dlouhém oválu zaběhli třístovku. Těm nejlepším pak Zdeněk s Kačkou a moje maličkost předali medaile a hezké poháry, na samotný závěr pak proběhla malá autogramiáda :)

Děkujeme i za drobné prezenty. Ve vinařském kraji Zdeněk s trenérem bylo obdarováni kvalitní lahví moravského vína, Kačce děti přinesli talisman s věnováním a složili pro ni dokonce roztomilou básničku :) 

Vidět nadšení mladých atletů a atletek bylo velmi povzbuzující, k vidění byla řada nádherných sportovních soubojů, které si ničím nezadaly s těmi, nedávno skončenými na olympiádě v Riu.Právě  díky takovým akcím, jakými jsme byli dnes svědky, nemusí mít "královna sportů" o svou budoucnost obavu.

J.V.16.9.2016

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved