TEST 30 m letmo : Zdeněk 2,75 s  Adam 2,88 s ........

 Velká spokojenost zavládla v táboře "Vlčí smečky" po dnešním dopoledním rychlostním tréninku. Ten mimo jiné zahrnoval i rychlostní test na fotobuňkách při tradiční distanci 30 m letmo. A některé výkony mne doslova nadchly !! Tréninkové osobáčky si zaběhly hned 4 členové naší skupiny. Zdeněk STROMŠÍK prolétl dnes nejrychleji za 2,75 s a i zbylé dva pokusy byly vynikající 2,76 s a 2, 77 s . Jeho aktuální forma signalizuje, že by z letošního dosavadního nejlepšího času mohl ještě pořádný díl cenných setinek ukrojit...

Čerstvý oddílový rekordman běhu na 400 m Adam ZELINKA už také  není žádný zelenáč a to potvrdil i při dnešním testu. 30 metrovou vzdálenost prolétl za neskutečných 2,88 s a vylepšil své osobní maximum z června o 11 setin sekundy !!! Na čtvrtkaře hodně dobrý.... Pokud se povede Adamovi vylepšit starty ( a dnes se mu již některé opravdu povedly), nemůže neběžet hladkou stovku pod 11,00 s !!!

Velkou raost mi udělala i Majka ŠIMLOVIČOVÁ. Ta po 6 měsících obula poprvé tretry a byl z toho na buňkách hned nový osobní rekord 3,39 s  !! Majka je zpátky v pravý čas a soupeřky s ní musí na podzim počítat nejen na Slovensku !! Za svůj trpělivý a nesmírně obětavý přístup jak se vypořádla s dlouhými týdny po zranění, kdy byla na tréninku limitována si to opravdu zaslouží...

Indicie, které po celý červenec ukazovaly na zlepšení se potvrdily u Simony SEDLÁČKOVÉ. Ta je poté co jsme začali diagnostikovali a začali konečně léčit problém, který jí limitoval je jako politá živou vodou. Dnes po 2 letech vylepšila důležitý test o 7 setin sekundy na 3,45 s a když vemu v potaz, že se jí dnes ze všech aktérek dařily nejlépe i starty, je docela dobře možné, že i u jejíh jména by se mohl objevit na podzim taktéž nové osobní rekordy. A to je po dlouhé anabázi s nemocným organismem moc a moc dobře.

Kačka VÁVROVÁ, která se vrátila z dovolené v Chorvatsku a po mistrovství republiky v Třinci, měla kvůli namoženému úponu 4 týdenní výpadek zaběhla siolidních 3,36 s i když Kačka umí i lépe. Ze všeho nejdůležitější ale je, že je 100 % zdráva a další zlepšení na sebe nenechá dlouho čekat. 

Štěpánka KOLÁŘOVÁ, na kterou čeká v září její vrchol letošní sezóny běžela 3,52 s a působila malinko unavenějším dojmem, ale to se není u ní po tréninkové zátěži minulého týdne moc co divit. Štěpánka bude po letošní  dosavadní vydařené sezóně v  patřit v září v Plzni jistě ke žhavým kandidátkám na zisk některé z medailí.

Achilovku šetřil a rychlostní test ještě neabsolovoval Vašek VLČEK, který v úmorné vedru absolovoval 9 tempových třístovek v teniskách ve velice hezkých časech (všechny pod 50,0) s krátkým dvou minutovým intervalem. Pokud Vaškovi na podzim vydrží zdraví mohli by na čtvrtce jeho souboje s Adamem ZELINKOU patřit k napínavým a dramatickým zážitkům podzimních atletických soutěží, které máme v plánu absolovovat :).

J.V. 10.8.2014

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved