V sobotu do Zlína !!

 Po dlouhých 7 týdnech vyplněných krátkým odpočinkem, ale především intenzivním tréninkem nás v sobotu čeká první start na VC Zlína. Na startu stovky by se měl představit Zdeněk STROMŠÍK, který se  po týdením odpočinku ze  svého návratu na MSJ v Barceloně pustil znovu do práce a ve Zlíně poběží nejkratší stometrovou trať, na které by se rád znovu podíval hluboko pod hranici 11,00 s !!  Na stovce se ukáže i Tomáš BOČEK s Blankou ŠPANĚLOVOU a oba by zase rádi v případě vhodných klimatických podmínek útočili na své osobní rekordy.

 Loňské vítězství neobhájí na trati 60 m žákyně Simona SEDLÁČKOVÁ. Ta vloni dokonce překonala rekord mítinku úspěšné české sprinterky, dnes již juniorky Martiny Černochové, niméně letos svůj čas ve Zlíně nevylepší, protože odjíždí s rodiči na týdenní dovolenou. Simča ale o prázdninách poctivě trénovala a na příštích závodech již určitě chybět nebude. 

Na startu se neukáže ani Kačka VÁVROVÁ: Tu v letošní sezoně provází neskutečná smůla. Po skvělých  výsledcích v květnu, kdy Kačka překonávala jeden osobní rekord za druhým a zejména výsledky na 60 m trati (7,97) a třístovce (41,53 s) snesnou plné absoloturium, zastavila její rozjezd zákeřná angína. Nyní, když se se po 4 týdením príázdninovém volnu Kačka pustila s velkou chutí a vervou znovu do tréninku, upadla na kole tak nešťastně, že její pravá ruka musí být fixována dlahou a Kačka musela trénink znovu přerušit. Tak snad už si tato mladinká žákyně prvoročačka svůj příděl smůly na dlouhou dobu vybrala.......

Vašek VLČEK a Tomáš DANĚK ještě budou pokračovat v trénincích a první start na ně čeká až o 3 dny později při krajských přeborech v Olomouci.No a v sobotu 25. na nás čeká již liga ve Vyškově, která již naostro prověří naši připravenost před MČR "22", které se koná první zářijový víken v Praze na Slavii.

J.V. 13.8.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved