Dorostenky v sobotu do Olomouce, žačky do Znojma......

Zatímco si  Zdeněk STROMŠÍK užívá po náročné sezóně zaslouženého odpočinku a i my již "trénujeme" jen velmi sporadicky, tzv. "abychom se nerozpadli" v měsíci září na nás čeká ještě několik závodů, především v soutěžích družstev.

Již zítra odjíždějí hradištské dorostenky ke 3. kolu do Olomouce, které rozhodne nejen o letošním Mistru Moravy a Slezska, ale současně určí i postupující na MČR družstev, které se koná rovněž v Olomouci za dva týdny. Děvčata Uherského Hradiště, které v předchozích 2 kolech skončily na druhém a prvním místě mají popstup již de facto zajištěn, přesto nemohou ponechat nic náhodě a poslední kolo nesmí v žádném případě podcenit !!

A tak se k soutěži nastoupí například Kateřina VÁVROVÁ, hned ke 3 individuállním startům a sice  na 100 m, 200 m a znovu se představí i na dlouhých, dorosteneckých  překážkách. 

Po zranění se kterým se vrátila z MS v Kolumbii, se na startovní čáře po 2 měsíční závodní přestávce představí Majka ŠIMLOVIČOVÁ, která poběží stovku a štafetu.

Štěpánka KOLÁŘOVÁ poběží obě sprinterské tratě a také krátkou štafetu. 

V dresu Vítkovic poběží stejnou kombinaci disciplín jako Štěpánka náš nový přírustek ve skupině Honza VÁCHA, kterého jsme Vám blíže představili v minulém příspěvku.

A jaké závody na holky ještě čekají v příštích dvou týdnech. Tak především okresní kolo populárního CORNY poháru, které se koná již tento čtvrtek, o týden později kolo krajské a také již s 99 % pravděpodobností dorostenecké finále MČR družstev v Olomouci, které by mělo být naším posledním závodem v letošní sezoně. Vždyť 7.10. již odjíždíme na tradiční soustředění do Vysokých Tater....

A co naše nejmladší "vlčátka" Adriana FORNUSKOVÁ  s  Barunkou JELÍNKOVOU ?? Ty musí v neděli odjet na strastipnou cestu do dalekého Znojma.Právě tam se totiž koná Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva a naše mládí jistě není bez šance na nějaké  hezké umístění. Tak budeme oběma držet palce, ať se jim jejich první podzimní start vydaří !!!!

J.V.11.9.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved