Včera proběhl v krásné atmosféře další ročník tradičního mítinku Jablonecká hala.

Při jeho čtyřicátém druhém ročníku se na staru sešla vynikající konkurence sprinterů a sprinterek. Nejen z Česka ale také z Anglie, Polska a dokonce i z Brazílie.

Tato konkurence pak ve finále dokázala zaběhnout v napínavém souboji velmi pěkné časy. Čas Vítěze Theo Etienna 6,76 byl o pět setinek rychlešjí než druhý v pořadí - Zdeněk Stromšík. Člen hradišťské části Atletiky z radostí, porazil zbytek české konkurence a rozběhu i ve finále dokázal zaběhnout stejný čas 6,81 !

A jak si vedl náš dorostenec Valeryi Hres ?

Val byl vylosován k prvnímu rozběhu, kde zaklekl do bloků společně se Zdendou Stromšíkem nebo s vynikajícím českým dálkařem Romanem Novotným. Val si byl také vědom prestižního souboje s domácím Petrem Kořínkem. Nakonec z toho běhu vyšel jako třetí za Zdendou a Romanem Novotným a s časem 7,29. Což znamená vylepšení osobáku o 5 setin.
To je od Vala dobrý počin a doufám, že zásobu rychlosti využije ke svému prospěchu v jeho hlavní trati 400 metrů, která ho čeká již příští sobotu při Krajských přeborech dorostu Libereckého kraje.

Ostatní andílci tuto sobotu nezávodili a odpočívali prací. Neboť při takovýchto závodech je vždy nějaká pracovitá ruka zapotřebí.

Všichni se tak připravujeme na příští týden na Krajské přebory libereckého kraje, které by měly již hodně napovědět před neúprosně se blížícím Mistrovstvím republiky v hale.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved