Podzimní minicyklus v Jablonci se vydařil !

Ti kteří se vrátili ze soustředění v Tatrách si oddychli a připojili se k ostaním členům jablonecké Atletiky s radostí. Státní svátek a s ním spojené podzimní prázdniny podpořené dvěma volnými víkendovými dny však znamenaly pro trenéra výzvu v podobě velkého množství volného času....

Vyhlásil jsem tak intezivní podzimní mikrocyklus v Jablonci, kterého se účastnili prakticky všichni andílci až na zraněné či nemocné. Od pátku do dnešního odpoledne vykonali všichni velký kus práce. Vše bylo spojeno také s odpočinkem a regenerací ve šlapačkách či sauně na Střelnici.

Dnes dopoledne za nádherného počasí vyvrcholil mikrocyklus kopců, odrazů, kotníčků a třeba i kruháčů intezivním tréninkem temp.
Miniandílci (Anežka Voštová, Barča Bradová, Verča Milotová a Kára Kořínková) se předvedli neuvěřitelným způsobem, kdy v obrovské pohodě odběhali šest stopadesátek a byl na ně skutečně hezký pohled. V nohou už měli únavu předchozích dní, avšak dobrá nálada je neopustila !

Val Hres absolvoval těžkou porci třístovek a pětistovek a zdá se, že pro příští rok by to mohlo být dobré. Pokud neprovede nějakou nepřístojnost, nezraní se a bude trpělivý tak věřím v úspěch. Také Vojta Karásek poctivě spořádal svou porci devíti zrychlovaných třístovek, kdy poslední vystřihnul za 42 a bylo...

Kačka Hornová pak odběhala pro ni neskutečnou porci devíti dvoustovek. V každé serii byla rychlejší a mohu říci, že jsem ji ještě takto běhat neviděl. Je na na ní vidět velký kus práce, který odvedla v Tatrách a sama dnes říká, že se jí běhá jako nikdy. Jsem tomu rád, protože vím, že běhat ještě budem - a dosti :)

Smutná bohužel byla Pája Karešová. V pátek přijela plna odhodlání do Jablonce a v sobotu s virózou musela opět domů do postele - med, čaj, citron - to byl její program. Poslední zprávy však hovoří o tom, že se jí vrací zdraví a zítřejší poslední den prázdnin by možná mohla už lehce vyběhnout.

Podařilo se také udělat nové společné foto Jabloneckých andílků, kde bohužel chybí pouze zraněná Páťa Janů a nemocná Pavla Karešová.

Máme za sebou velmi podařený minicyklus a jedeme dál.... !
Pokud bude vše probíhat tak jako doposud, tak nemám o výsledky v příštím roce obavy.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved