Ani tropické dny nás od tréninku nemůžou odradit.....

Vedra, která v těchto dnech sužují celou republiku jsou vyčerpávající, ale ani teploty nad 35 C nemůžou odradit členy "Vlčí smečky" od kvalitní přípravy. Z chládku Chřibských lesů, kde jsme strávili přavážnou část minulého týdne, jsme se přesunulli na rozpálený ovál uherskohradištského stadionu a v následující týden naše příprava vyvrcholí tradičně v nymburském Sportovním centru. 

S dosavadním průběhem přípravy mohu být více než spokojen a pokud se nic nepokazí, moc se těším na vystoupení všech členů skupiny, kteří první kontrolní start absolovují po návratu z Nymburka , 19.8. při kontrolkách v Uherském Hradišti, nebo v Olomouci. V sobotu 22.8. pak na nás čeká národní liga na kvalitním oválu v Třinci a o týden později MČR "22" v Hodoníně.... Že teplé dny sprinerům svědčí je obecně známo a vy se o tom můžete přesvědčit i na následujícím videu, de můžete vidět Kateřinu VÁVROVOU při tréninku rychlosti. Padesátimetrová úseky z PVS startu proběhla opravdu hodně rychle, v tréninkových osobácích a naznačila, kde by mohly ležet její ambice v příštích týdnech. Rozhodně bude chtít i ona na "podzim" ještě útočit na své osobáky. VIDEO:

V pátek jsme měli na stadionu milou návštěvu v podobě dvou úspěšných českých reprezentantů, odchovanců moravské atletiky. Překážkář Martin Mazáč na uherskohradištském stadionu přímo vyrůstal, sprinterka Kateřina Čechová dlouho působila v nedalekém Brně. Na "domácím" stadionu se jim očividně líbilo a i když je v těchto dnech trápí nějaká "bolístka", jistě bude brzy vše o.k. a i my jim i touto cestou přejeme plné a brzké uzdravení 

 

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved