Verča bojovala jako lvice a ohrožovala osobní rekordy.

Během víkendu soupeřila Veronika s nejlepšími žákyněmi republiky. Bojovala ohrožovala osobní rekordy, ale přesto to na medaili ani na postup do finále nestačilo.

Na šedesátce jen 3 setiny o sobního rekordu

Sobotní rozběhy na 60 metrů byly pro nás velkou neznámou, do soutěže Veronika nastupovala s časem kolem dvacátého místa. Vzhledem k tomu, že jsme si nový osobák 8,08 vytvořili před 14 dny, věřil jsem v možný atak hranice osmi vteřin. A skutečně by tomu tak mohlo být, kdyby po startu Verča nešťastně neklopýtla.... Zaváhání které následovalo a samotné klopýtnutí ji vyvedlo z rytmu a připravilo o cenné setiny. Výsledný čas 8,11 byl v tomto kontextu více než dobrý.

V neděli jsme vkládali naději na postup do finále v běhu na 150 metrů. Verča měla trošku smůlu na rozlosování. V prvním běhu běžela s pozdější vítězkou suverénní Annou Kerbachovou a dále například s výborně připravenou Eliškou Semeckou. Nakonec z toho bylo páté místo s časem 19,43 vteřin . Ani nejlepší podzimní čas Veroniky na této trati nestačil na postup.

Nový oddílový a krajský rekord se štafetou 4x300 metrů

Veškerá naše snaha se tak upjala k závěrečné štafetě na 4x300 metrů, kde Verča byla oporou týmu. Štafeta ve složení Veronika Milotová, Natálie Bělinová, Leona Vokálová a Lada Halmanová se držela během celého svého běhu na špici pole. Děvčata běžela na hranici svých možností a výsledný čas 2:54,41 znamená nový oddílový a dokonce i krajský rekord. Přesto ani tento výborný výsledek nestačil na víc než na celkové páté místo.

Máme tak za sebou poslední individuální Mistrovství republiky sezóny. Nyní nás čeká již jen Mistrovství republiky družstev....

A pak už se všichni andílci včetně trenéra těší na nadcházející podzimní přípravu na další sezonu. Tu zahájíme tradičně ve Vysokých Tatrách, kam již všichni netrpělivě vzhlíží :)

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved