Holky to ve Vídni trefily....

Parádní výsledek předvedly Simona SEDLÁČKOVÁ a Štěpánka KOLÁŘOVÁ, které nastoupily v mládežnickém předprogramu mezinárodního mítinku "VIENNA INDOOR GALA".  V konkurenci  více jak 40 závodnic z 5 evropských zemí (Rakousko, Chorvatsko, Slovensko, Slovinsko,ČR) předvely na trati 60 m svá letošní maxima a obsadily cenné 3. resp. 5. místo v nejlepších letošních časech. Štěpánka dokonce překonala svůj halový osobní rekord z minulého týdne o celých18 (!!) setin sekundy  a časem 8,20 s vylepšila i svůj rekord absolutní. V českých tabulkách tak poskočila k dnešnímu datu o dvě desítky míst dopředu a v tuto chvíli je v průběžných tabulkách dokonce druhou nejrychlejí moravskou žákyní současnosti !!!  Štěpánka stojí samozřejmě  teprve na začátku, ale zdá se, že v naší skupině může brzy vyrůst další vynikající sprinterka..... Rezervy má ohromné !!!

Zatímco Zdeněk STROMŠÍK s Kačkou VÁVROVOU tento víkend odpočívaly, aby byly před nejdůležitějšími závody sezóny zdravě na své starty nažhavení a Majka ŠIMLOVIČOVÁ s Vaškem VLČKEM doléčují svá zranění, "Vlčí smečku" ve "městě valčíku" skvěle zastoupily mladinké sprinterky. Obě se vzepjaly k výbornému výkonu, jejich formá stoupá nahoru a zejména Štěpánka, která závodila s atletkami, až o dva roky staršími než je ona, může být se svým dnešním výsledkem opravdu spokojena. Také projev o dva roky starší Simony byl dnes zase o něco lepší a i když s časem 8,15 s pořád ještě není spokojena, dnes za sebou nechala řadu soupeřek, které se mohly pyšnit osobním rekordem pod 8,00 s.......

Navíc zejména na startu měly obě děvčata ještě velké rezervy a tak je víc než pravděpodobné, že obě sprinterky ještě ze svých již tak hezkých časů, pořádnou porci setinek ukrojí. 

VIDEO:

 

VEKÁ GRATULACE !!!!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved