Vrchol halové sezony pro juniory a dorost vypukne už za 40 hodin !!!

Již jen hodiny zbývají do začátku mistrovství, ke kterému se upínaly naše zraky po celou dosavadní přípravu. Naše skupina posílá do bojů o mistrovské tituly početně silné zastoupení. Všech 6 přihlášených bylo nakonec technickým delegátem vybráno a tak všichni mohou v pražské Stromovce bojovat o co nejlepší výsledek. Jen tak mimochodem z mateřského oddílu mimo nás zasáhne do bojů už jen Lucka Koudelová, která ovšem od září loňského roku už trénuje v Praze pod vedením zkušeného trenéra Luďka Svobody a z celého Zlínského kraje odjede do hlavního města pouhých 13 atletů a atletek, včetně nás (7 z Uherského Hradiště 5 ze Zlína a jedna závodnice z Otrokovic........)

Kdo tedy z "vlčí smečky" bude v pražské Stromovce bojovat o co nejlepší výsledek ??? Zdeněk STROMŠÍK by se měl představit na obou sprinterských tratích 60 a 200 metrů, stejně jako Vašek VLČEK. Ten je ještě přihlášen i k běhu na 400 metrů. Tomáš BOČEK, běhající v poslední době ve velké formě nastoupí k běhům na 400 i 200 metrů, Tomáš DANĚK těsně proklouzl gilotinou technicého delegáta a na trati 400 metrů bude bojovat o vylepšení svého osobního maxima.

Pro Blanku ŠPANĚLOVOU bude vystoupení na šedesátce při domácím šampionátu jejím prvním opravdu větším atletickým startem a jede do Prahy především získávat zkušenosti. Ty naopak může ve svém vystoupení na trati 800 m zužitkovat téměř matadorka atletických drah Barunka OHNOUTKOVÁ.

Představit by se měla i štafeta, která si v loňském roce brousila zuby na český rekord. Kvartet, který měl běžet v silném složení Vlček, Boček, Vondráček, Stromšík kvůli zranění Zdendy nakonec  nestartoval a avizovaný český rekord překonala letos štafeta pražské Slavie. Té by chtěli být naši hoši více než důstojným soupeřem. A nejsou bez šancí.. Vždyť  v průběžných tabulkách máme mezi 13 nejlepšími juniorskými dvoustovkaři hned 3 naše zástupce. Silnější zastoupení má už jen zmíněná Slavie, která mezi 13 nejlepšími má hned 4 borce..... Hradiště má ale černého koně :-) a tak určitě nebude chtít prodat svou kůži lacino...

Tak nám držte palce !!!!!

 

J.v. 16.2.2012

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved