V Plzni, Vyškově a Uherském Hradišti o ligové body !!!

Druhá květnová sobota je vyhrazena 1. kolu soutěže družstev dospělých. Členové Vlčí smečky budou bojovat na 3 frontách. V dresu Vítkovic se v Plzni, kde se koná extraligové kolo představí Zdeněk STROMŠÍK a David CÉSAR. Oba dva běželi v úterý ve Vítkovicích při Přeborech Moravskoslezského kraje nemistrovské disciplíny a vytvořili si nové osobní rekordy, což svědčí o jejich sprinterské formě. Zdeněk poběží premíerovou stovku a reprezentační štafetu, David by se měl představit na své hlavní trati 400 m a také na poloviční distanci. Družstvu Vítkovic by měl pomoci i  v boji o ligové body i při dlouhé štafetě .

V Uherském Hradišti budou startovat Kateřina VÁVROVÁ a Štěpánka KOLÁŘOVÁ. Kačku koncem týdne opět začalo bolet v krku a tak sešlo z plánovaného startu čtyřstovky. Kačka je přihlášena k oběma sprinterským disciplínám 100 a 200 m a pokusí se poprat o co nejlepší výsledek. V úterý měla formu jako hrom, uvidí se s čím se probudí do sobotního rána...

60 sekundovou hranici bude chtít prolomit na čtyřstovce Štěpánka KOLÁŘOVÁ a já pevně věřím, že se jí to i podaří. Při prvním startu v Olomouci rozběhla čtvrtku velmi opatrně, přesto si Štěpánka časem 60,25 s vytvořila nový osobní rekord a chce v tomto trendu i pokračovat. 

Na startu bude bohužel chybět Majka ŠIMLOVIČOVÁ, která minulý týden opět ucítila prudkou bolest v nártu a v příštím týdnu na ní čeká série lékařských vyšetření.

Na Honzu VÁCHU čeká ve Vyškově, kde se oná 1. kolo II. národní ligy klasická sprinterská kombinace 100, 200 a štafeta 4 x 100 m. Pole sprinterů, kde se běhá zpravidla rychle je početné, k největším soupeřům bude zcela určitě patřit talentovaný sprinter z Hodonína Štěpán Voborník. Ze souboje nejrychlejších moravských dorostenců by se mohly zrodit v případě alespoň trochu přívětivého počasí kvalitní časy.

J.V. 13.5.2016

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved