Buoingiorno Italia !!!

Jíž zítra v podvečer z pražského Zličína nabere  autobus s lůžkovou úpravou směr Itálie. Paluba autokaru bude téměř z 1/4 zaplněna členy Vlčí smečky, vždyť do přímořského letoviska odjíždí téměř kompletní tréninková skupina, včetně těch nejmladších atletek Adrianky Fornůskové a Terezky Sklenářové. Doma zůstane jen Barča Jelínková, která se připravuje na zkoušky na střední školu.....

Trenér se na slunný italský jih vrací po dlouhých 8 letech. Poprvé a naposledy, zde byl se svým jabloneckým kolegou Martinem Michalským v roce 2009 a na toto soustředění má moc dobré vzpomínky. Martin sem pak jezdil ještě téměř pravidelně každý rok, ale je pravdou že čím dál horší povrch místního stadionu, nemohly zachránit ani nádherné písečné pláže, které jsou též zdrojem alternativního tréninku.

Letos dostal stadion v San Benedetto del Tronto zbrusu nový povrch a tak poté co reprezentační soustředění sekce sprintu vyměnilo tradiční soustředění ve slunném Španělsku, za poněkud deštivý a zimomřivý dubnový  Nymburk, nic nám nemohlo v uvolněném termínu zabránit k odjezdu na italský jih. Výborné je, že do Itálie odjíždí se svými Andílky i Martin a tak Atletika s radostí, bude mít po dlouhé době, zase společné soustředění v zahraničí. 

Tak nám DRŽTE PALCE, ať se nám finální soustředění vydaří, vždyť po úspěšné halové sezóně, bychom rádi navázali na ještě vydařenější sezónou letní !!!!

J..12.4.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved