Příprava na letní sezónu vyvrcholí ve španělské Caelle !!!!!

Již zítra se vydají členové Vlčí smečky na 2000 km dlouhou cestu do španělské Calelly.  Jedna část skupiny odletí z vídeňského Schwechatu, druhá se vydá busem z pražského Strahova. Katalánskou oblíbenou turistickou destinaci známe velmi dobře a vracíme se sem již po čtvrté v řadě. Odjíždíme v téměř kompletním složení. Na španělský jih zamíří kandidát startu ME v Amsterdamu Zdeněk STROMŠÍK, česká a slovenská mládežnické naděje Kateřina VÁVROVÁ a Mária ŠIMLOVIČOVÁ, které by se rádi kvalifikovaly na juniorské MS v Bydgosczi resp. prvního dorosteneckého ME v Tbillisi. člen reprezentačního mládežnického výběru Honza VÁCHA a také Štěpánka KOLÁŘOVÁ a David CESAR. Doma tak zůstanou jen nejmladší členky skupiny - "vlčata" Adrianka FORNÚSKOVÁ a Barunka JELÍNKOVÁ, které se v případě pěkného počasí postaví na start již 20. dubna při Atletické středě v Uherském Hradišti.  Obě dvě udělaly přes zimu v přípravě velký pokrok a já se moc těším, zda se to promítne o v jejich výkonnostním progresu. Nepochybuji, že ano !!

Dva týdnu v Katalánsku, vyplníme zejména  dvoufázovými tréninky a měli bychom tak absolovovat více jak 20 tréninkových jednotek. Tretry jsme poprvé obuli již v tomto týdnu ještě na rodném Slovácku. Počasí bylo jak v létě a i kdyřž jsem všechny brzdil bylo to hodně pěkné podívání a tak věřím, že ve stejném trendu budeme pokračovat i na Pyrenejském poloostrově. Ostatně také se vám zdá, že vzhledem k časným termínům domácích atletických vrcholů, to brousíme kvalitněji nějak brzo.... No a to nemluvím o Majce ŠIMLOVIČOVÉ na kterou na Slovensku čeká dorostenecký domácí vrchol již 4.června....

Tak vstupujeme do období plného optimismu a velkých nadějí. Jak zpívali bolševici " už rozvil čas a voní nadějemi" ( pro mladší ročníky ukázka ZDE) . Následující sezóna teprve ukáže, zda náš optimismus byl na místě, nebo dopadneme jako ti rudí komanči co chtěli vybudovat ráj na zemi a jak již dobře víme moc se jim to nepovedlo :D.

J.V. 10.4.2016

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved