Triumf Vlčí smečky na Sportovci okresu 2016, Kačka skončila v kategorii jednotlivců 4. !!!

Doslova husarský kousek se podařil naši skupině v anketě o Nejlepšího sportovce okresu Uheského Hradiště. V kategorii koletivů skončila naše tréninková skupina Vlčí smečky na opět na 1. místě. V průběhu 3. let se tak stalo již podruhé !!!!! Poprvé se tak stalo v před 2 lety, kdy se hodnotily výsledky za rok 2014. Zastoupení jsme měli i v hlavní kategorii jednotlivců nad 15 let, kde po loňském 2. místě Zdeňka STROMŠÍKA veřejnost ocenila výkony, účastnice juniorského MS a české juniorské  rekordmanky ve štafetě 4 x 100 m Kateřiny VÁVROVÉ, která dosáhla v celkovém hodnocení 4. nejvyšího počtu hlasů !!!!

I když ankety tohoto typu nijak nepřeceňujeme a důležité jsou pro nás zejména výsledky na atletickém ovále, přesto nám oba výsledky udělali velkou radost, zejména k příhlednuté ke skutečnosti, že v příštích měsících čekají naši tréninkovou skupinu opravdu obrovské změny, o kterých vás budeme již brzy informovat....... Po letošním vítezství Zdeňka STROMŠÍKA v anketě o nejlepšího Sportovce města Uherského Hradiště a účasti Katky VÁVROVÉ mezi nejllepšími 5 vyznamenanými sportovci, je páteční ocenění i pro trenéra signálem, že naše úsilí není zbytečné a máme sympatie mnoha fanoušků, kteří nám zaslali svůj hlas.

Všem, kteří nám fandí a zaslali svůj hlas bych chtěl pak alespoň touto cestou nesmírně poděkovat za Vaše sympatie a ujistit Vás, že si Vaší náklonosti nesmírně vážíme. Já Vám všem můžu za Kačku VÁVROVOU, Majku ŠIMLOVIČOVOU, Štěpánku Kolářovou, Zdeňka STROMŠÍKA, Jana VÁCHU, Davida CÉSARA i nejmladší "vlčata" Adrianku FORNŮSKOVOU, Terezku SKLENÁŘOVOU a Barunku JELÍNKOVOU i jménem svým slíbit, že se budeme nejen v letošním , ale i v následujících letech snažit, aby naše výsledky byly ještě lepší, než v letech minulých.

Ostatně tato slova potvrzuje i fakt, že pro ocenění si trenér odskočil jen na pár hodin ze sportovního centra v Nymburce, kde probíhá reprezentační kemp české reprezentace, kterého se účastí Kačka, Zdeněk i Honza. Po slavnostním pátečním  galavečeru v nádherných prostorách REC kongresového centra, již v sobotu v 10:00 vedl trénink na nymburském atletickém oválu. :)  Dnes tj. v neděli přijedou ještě Majka se Štěpánkou, které pobudou celý týden. Ve čtvrtek 13. dubna pak odcestuje kompletní skupina, včetně těch nejmladších na zahraniční soustředění do italského letoviska San Benedetto. Jak amy vidíte na oslavy není čas, vždyť atletická hlavní sezóna vypukne už za necelý měsíc !!!!

J.V. 2.4.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved