Soustředění v Itálii se vydařilo....

Z italského jihu se vrátila kompletní Vlčí smečka. I když v Itálii vládlo na toto roční období chladnější počasí, soustředění se nám vydařilo. Splnili jsme všechny plánované objemy v patřičné kvalitě, nyní bude část skupiny pokračovat v přípravě v tradičním centru v Nymburku, zbytek se bude připravovat v domácích podmínkách a na ty nejmladší už čekají v tomto týdnu první starty.....

Členové Vlčí smečky se zase jednou připravovali společně se skupinou Martina Michalského z Jablonce nad Nisou a tak Atletika s radostí měla na italském jihu velmi početné zastoupení. Celkem nás do přímořského letoviska San Benedetto del Tronto odcestovala i s trenéry 14 a určitě jsme patřili k početně nejsilnějším skupinám. Přívětivá Itálie nám v prvním dnech ukázala svou vlídnou tvář a my jsme utekli v pravý čas českému zimomřivému počasí, uprostřed týdne se ale i tady ochladilo a teploty nepřesáhly 13 C. V pátek a v sobotu už zase převzalo sluníčko svou vládu a při závěrečném tréninku jsme se už těšii zase z teplot kolem 20 C. 

Soustředění se vydařilo i společensky a trenéři  volné středeční odpoledne využili k návštěvě 200 km vzdáleného "věčného města" Říma a antické památky jim vyráželi dech. Podstatné ale je, že jsme odtrénovali vše co jsme si předsevzali, ať už na novotou zářícím povrchu atletického stadionu, či na písečných plážích Jaderského moře. Některé tréninkové ukazatele mně udělaly ohromnou radost a stvrzují, že snad jdeme tou správnou cestou a na sezónu budeme dobře připraveni.

Přímo z pražského Zličína pak zamířil Zdeněk STROMŠÍK do Nymburka, kde se koná reprezentační soustředění štafet. A nebude tam sám. Ve středu přijede tenér s Kačkou VÁVROVOU, ta byla pozvána na soustředění juniorské štafetové repreezentace a také s Honzou VÁCHOU, který je v mém hledáčku juniorské reprezentační štafety, kterou po 3 letech má na starost opět moje maličkost.  Majka ŠIMLOVIČOVÁ zase byla pozvána na reprezentační soustředění slovenských štafetových výběrů do Banské Bystrice. A nejmladší Vlčice Adrianka FORNŮSKOVÁ, Terezka SKLENÁŘOVÁ a Barča JELÍNKOVÁ vstoupí již zítra do atletické sezóny při Krajském přeboru, který se koná na jejich domácím stadionu v Uherském Hradišti.

J.V. 24.4:2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved