Vlčí smečka jde na start !!!

Toto útery si při rychlostním tréninku vyzkoušeli někteří členové "Vlčí smečky" novou ostravskou atletickou halu. Sen mnoha atletických generací na Moravě se vyplnil a 90 minutová cesta za kvalitním tréninkem se rozhodně vyplatila !! Hala ve Vítkovicích  je nádherná, přenádherná a nejen trenér byl jak v Jiříkově vidění a několikrát se musel štípnout jestli se mu to nezdá. Její výstavbou a možností v ní kvalitně trénovat si dokáži již představit i mnohem lépe kvalitní přípravu v zimě a i když cestováním tam  a zpátky "ztratí" člověk více jak 3 hodiny drahoceného času, trénink se v ideálních podmínkách určitě vyplatí. No co již jsme jezdili za tréninkem i do Vídně a cesta trvala téměř o hodinu déle. 

Do Ostravy se mnou odjeli Zdeněk STROMŠÍK, Honza VÁCHA, Kačka VÁVROVÁ a Majka ŠIMLOVIČOVÁ a všichni se odvděčili skvělým rychlostním tréninkem, který se nesl v pohodové ale velmi koncentrované atmosféře. Ostatně tak to má při nácviku rychlosti má být. 

I když se dá pořád ještě říci, že jsme  v plném tréninkovém zatížení a Zdeněk s Kačkou absolovovali ještě minulý týden soustředění v Jablonci nad Nisou s řadou dvoufázových tréninků, všichni se přiblížili či dokonce překonávali svá tréninková maxima. Jak jsme opravdu ale rychlí my a také ostravský novotou zářicí povrch ukáže až tento víkend.

Všichni výše jmenovaní se totiž v sobotu právě v Ostravě postaví ke svému letošnímu prvnímu startu. Zdeněk s Majkou by měli absolovovat dva šedesátimetrové běhy, Honza s Kaškou k šedesátce přidají ještě jednu dvoustovku. 

Simona SEDLÁČKOVÁ poběží 60 m a David CESAR se představí na trati 400 a 200 m. Na startru se ještě neukáže Štěpánka KOLÁŘOVÁ, která doléčuje zraněný kotník a také dvě žákyňky ve skupine Adriana FORNUSKOVÁ a Barča JELÍNKOVÁ, poněvadž start na Přeborech Moravskoslezského kraje je umožněn v sobotu až kategorím od dorostu výše.

A jaké jsou naše vyhlídky ?? Samozřejmě jsem si dobře vědom, že závod absolovujeme z plného tréninku a také že se jedná o první závod v letošní halové sezóně, nicméně tradičně se stavíme na start, když očekáváme přiměřeně kvalitní výsledek. Odhady si nechám pro tentokrát pro sebe, ale představu s jakým výsledkem spokojený budu a s jakým méně již samozřejmě mám. Tak nazapomeňte sledovat naše stránky, v sobotu v podvečer už budeme chytřejší :)

J.V. 14.1.2015 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved