Vlčí smečka zahájila přípravu s velkým entuziasmem !!!

Po včerejší motivační řeči trenéra, kdy se po dlouhé době na stadionu Slovácké sešla celá tréninková skupina, jsme dnes již zahájili prvním tréninkem přípravu na novou sezonu roku 2015 !!! Sestavu sprinterské  skupiny WOLFPACK tvoří v tuto chvíli 7 atletek a atletů z toho 3 kluci a 4 děvčata. Pro příští rok máme cíle opravdu veliké a my vás na našich stránkách postupně budeme informovat o cílech jednotlivých členů skupiny. Taktéž provedeme hodnocení sezóny minulé každého člena zvlášť, tak jsme to činili i v letech minulých.

Na 3 úspěšné středoškolačky z vzdělávacího ústavu čeká sice ještě finále CORNY poháru, které se koná v úterý v Břecavi, nicméně tento závod již Kateřina VÁVROVÁ, Štěpánka ŠIMLOVIČOVÁ a Štěpánka KOLÁŘOVÁ absolovují již z plného tréninku. Simona SEDLÁČKOVÁ se finále středoškolského poháru nezúčastní a tak její příprava, stejně jako u kluků, již nebude ničím přerušována .Oproti Zdeňkovi STROMŠÍKOVI, Adamu ZELINKOVI a Vaškovi VLČKOVI, kteří měli 3 týdenní volno, děvčata takový luxus neměla, ale v měsící září již de facto jen závodila a trénovala již jen sporadicky... Volno si vybraly o školních prázdninách a unavené se necítí, naopak všechny mě již uháněly, kdy už začnem pořádně trénovat 

A tak to má být !! Na první tréninky v novém přípravném období  se musí svěřenec těšit  být zdravě nažhavený. A právě to byl dnešní případ všech členů skupiny. Tak snad jim ten zápal vydrží po celý rok a nebudou trenéra proklínat již příští týden v Tatrách, kde už se příprava rozjede opravdu naplno !!! 

J.V. 30.9.2014

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved