Sezóna se pomalu rozjíždí.....

V rámci žákovských Krajských přeborů se představila část členů "Vlčí smečky" . Mimo Adriany a Barči startovali ve vloženém závodě i atleti, kteří už z žákovských treter dávno vyrostli.

Adriana Fornůsková a Barča Jelínková se představili v obou sprinterksých disciplinách 60, 150 metrů  a obě si také zaskákali. Áda vertikálně a Barunka horizontálně. Hoky nastoupili ve společném 3 běhu, ve kterém suveréně zvítězila Áda časem 8,30 s , Barča doběha druhá 24 setin za Adriankou. Finále se nekonalo a v celkovém pořadí obsadily holky 2. resp. 3 místo.

Stopadesátku, která se běžala na úplný závěr ne příliš organizačně povedených závodů se značným zpožděním, oběma mladým sprinterkám  nebyla změřena z důvodů selhání obsluhy kamery..... Stalo se to už podruhé během 2 týdnů a tak holky , které se na stopadesátce letos představily už dvakrát, nemají k dnešnímu dni žádný zápis ....To by se stávat opravdu nemělo !!!

Ve výšce pak Áda skočilo 130 cm a skončila celkově na 3. místě, Barče v dálce výrazně posunula své osobní maximum na 466 cm a za tento hezký výsledek si odnesla rovněž bronzovou medaili.

Majka, Honza a David využili závodů ke kvalitnímu tréninku rychlosní a spec. vytrvalosti, když se všichni představili na třístovce a pak v rychlém sledu následovala. Nejvíce spokojený byl asi Honza VÁCHA, který si vylepšil svá osobní maximum v obou případech na 36,26 s resp. 16,95 s . David CÉSAR byl rychlejší na třístovce, kterou běžel za rovných 36 sekund, na stopadesátku pak běžel rovněž v osobním rekordu 17,01 s.

A svou letošní premiéru měla také Majka ŠIMLOVIČOVÁ a po solidní třístovce, kterou běžela zcela osamocena za 41,33 s zaběhla 25 minut po doběhu třístovky velmi dobrou stopadesátku za 18,59s. Radost z hezkého nového osobního rekordu jí ale zkazil údaj od větroměru, Vítr, který sužoval i závodníky na rovince  třísttovky  , vál tentokrát nepovolenou rychlostí 3,1 m/s....

Další závod na nás čeká v neděli při mládežnickém kole družstev dorostu a juniorů, kde by se měli představit na obu sprinterských tratích Honza s Majkou a zdravotní stav snad umžní závodit i Kačce se Štěpánkou. První start Zdeňka STROMŠÍKA je pak naplánován na úterních Přeborech Moravskoslezského kraje, které se konají ve Vítkovicích.