"Vlčice" úspěšně reprezentovaly v Mariboru !!!!

Hned dvojí zastoupení měla Vlčí smečka při mezistátním 5 utkání žactva ve slovinském Mariboru. A Majka Šimlovičová v dresu slovenské žákovské reprezentace a Štěpánka Kolářová v dresu českém se nelehkého úkolu zhostily na jedničku !!!

Majka ŠIMLOVIČOVÁ i Štěpánka KOLÁŘOVÁ se nejdříve představily v běhu na 100 m . Zde se více dařilo závodnici ze Slovenska, která doběhla na velice hezkém 5. místě v nejlepším letošním čase 12,67 s !!! Majka měla tentokrát nejlepší startovní reakci z celého startovního pole (0,135 s) a z celého startovního pole před sebe pustila jen dvojici Češek Bendová, Kerbachová a 2 Maďarky Bacsa a Furulyas.Majčin běh se běžel za téměř úplnho bezvětří 0,2 m/s.

Štěpánka KOLÁŘOVÁ běžela v českém dresu stovku mimo bodování a stejně jako další česká sprinterka Adélka Záhorová, která na MČR v Plzni překvapivě vyhrála 60 m a dosáhla shodného času 12,81 s . Štěpánka běžela rychleji než obě reprezentantky Slovinska a taktéž porazila Chorvatku Kláru Barnjak !!!

Obě děvčata se pak představila v rolích finičmanek ještě ve sprinterské štafetě. Tady byla pro změnu úspěšnější Štěpánka, která přinesla štafetový kolík vítězně o cíle českému kvartetu, který zaběhl na žákyně velice solidních 47,48 s. Finišmanka slovenské reprezentace Mária ŠIMLOVIČOVÁ  pak přespurtovala na cílové rovince slovinskou závodnici a za čas 48,46 zavěsily na krk medaile v stříbrném lesku i slovenskému reprezentačnímu štafetovému výběru !!!!

V konečném součtu pak tým českých dorostenek skončil sruhý za Maďarkami, děvčata ze Slovenska se musela spokojit s místem 5.

VELKÁ GRATULACE oběma úspěšným reprezentantkám  !!!!