V polabské výhni jsme se neuvařili........

.... ba právě naopak, splnili jsme všechny vytyčené cíle a od toho nás nemohly odradit ani teploty šplhající k tropickým teplotám. Všech dvanáct členů obou skupin sdružení Atletiky s radostí si tradiční pobyt v Nymburku pochvalovalo, spokojenost neskrývaly ani oba trenéři. 

Vlčí smečka musela oželet jen účast zraněné Majky ŠIMLOVIČOVÉ, která ale už po 3 týdenní pauze začala s prvními lehčími tréninky, zatím jen doma na Slovensku. Ostatní již pomalu upínají zrak k prvým startům.... Tím prvním by měla být Atletická středa v Uherském Hradišti, v sobotu už na nás čeká první opravdu ostrý start na národní lize v Třinci.

Dva tréninky byly pro objektivní posouzení naší formy stěžejní. Úterní rychlostní a závěrečný test rychlostní vytrvalosti  2 x 200 m s 2 minutovým intervalem. Ty naznačily, že na start se bez obav může postavit Zdeněk STROMŠÍK a Kateřina VÁVROVÁ. Jejich výkonost i v nakumulované únavě, byla obdivuhodná. Mile mně překvapila i Štěpánka KOLÁŘOVÁ, které už odeznívají bolesti v nártu spojené s růstem a zahanbit se nechtěla nechat ani Simča SEDLÁČKOVÁ, kterou ale stále sužuje vleklá borelióza, což má za následek rychle nastupující únavu a v jejím případě musíme tréninkovou zátěž dávkovat s přesností lékarnických vah..

Jak již jsem napsal výše doma na Slovensku začala s prvními tréninky Majka ŠIMLOVIČOVÁ a v Uherském Hradišti se připravoval i Václav VLČEK, který už toto pondělí odletí na svůj dlouhý trip za velkou louží :)

J.V.15.8.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved