Vlčí smečka "vyluxovala" Sportovce města.....

V důstojných prostorách hradištské Reduty, za přítomnosti vzácných hostů  v čele s Tomášem Dvořákem, proběhl letos již 16. ročník slavnostního vyhlášení nejlepších Sportovců města Uherského Hradiště. A šéftrenér české reprezentace nevážil dalekou cestu z hlavního města zbytečně a atleti mu museli dělat radost. Vždyť zástupci královny sportů byli nominováni do všech kategorií a světe div se, ve všech i zvítězili !!!

V kategorii do15  let zvítězila, trojnásobná mistyně ČR, trojnásobná vítězka LODM a především bronzová z her EYOF v Utrechtu Kateřina VÁVROVÁ, která z rukou Tomáše Dvořáka, převzala vzácnou trofej akademického sochaře Ondřeje Olivy. Kačka pak musela vystoupat na pódium ještě jednou, když jí patřilo spolu s Kateřinou Resslerovou, Terezkou Brázdilovou a Šárkou Poláškovou stejné ocenění v kategorri sportovních kolektivů. Děvčata zvítězila ve štafetě 4 x 60 na Letních hrách olympiády dětí a mládeže a z MČR si odvezly cenné stříbro !!

V hlavní kategorii nad 15 let nebylo pochyb o vítězství českého juniorského rekordmana Zdeňka STROMŠÍKA. Zdeněk , jehož táborská stovka z MČR jej zařadila na 6. místo historických českých tabulek mezi dospělými, nepoznal v roce 2013 na českých oválech hořkost porážky a jeho skvělá sezóna tak byla po zásluze oceněna. Zdeněk tak převzal pomyslné žezlo nejlepšího sportovce Uh. Hradiště po loňském vítězi, juniorském mistru světa ve veslování Michalu Plockovi.

No a v kategorii "nejlepší trenér" už to nemohlo zákonitě dopadnout jinak a ocenění z rukou bývalého českého fotbalisty Vladimíra Šmicra převzala i moje maličkost.

A pak už se šlo na závěrečný raut a  v milé společnosti by se vykládalo ještě hodně dlouho, ale to bohužel nešlo.Již dnes na Zdeňka čeká vrchol domácí halové sezóny v podobě MČR dospělých..... A to je víc než symbolické. Včera jsme udělali definitivní tečku za úspěšnou sezónou 2013 a dnes už jedeme nanovo. Loňský rok je zapomenut a my jdeme vstříc novým výzvám....

J.V. 15.2.2014

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved