Mezi nejúspěšnějšími sportovci roku 2009 na jablonecku se opět umístili zástupci projektu ateltika s radostí - Martyho andílci.

V jabloneckém Městském divadle se po roce opět sešli příznivci sportu a samotní sportovci u příležitosti vyhlášení výsledků této úspěšné ankety.

V kategorii mládež jednotlivci jsme měli opět své želízko v ohni, kterým byla Anna-Marie Rappová, ta v letošním ročníku obsadila velmi pěkné čtvrté místo. Za vítěznou vytrvalkyní Petrou Kuříkovou, atletkou Evou Jeníkovou a cyklistou Petrem Nesvadbou. Amča se tak již potřetí v řadě dostala mezi nejúspěšnější mládežnické sportovce roku v okrese Jablonec, kde mnohdy ani titul mistra republiky nestačí na umístění mezi prvními deseti. Amče blahopřejeme a hlavně doufám, že i po letošní sezoně bude důvod k radosti při této anketě.

Mezi nejlepšími se pak ještě umístili na pátém místě andílci ze sprinterské štafety, která loni získala dva tituly mistryň republiky a jednou byla druhá. Tyto tři medaile nestačily na více než páté místo !

Jak jsme výše uvedl v tomto sportovním městě, kde se můžete setkat se skvělými lyžaři, biatlonisty, judisty, cyklisty a dalšími sporty nemusí ani tak skvělá vizitka jakou byly výsledky holek ve štafetě, stačit na více než páté místo.

Amče, Pavlíně, Kláře a Evě srdečně blahopřeji !

Všechny výsledky je možno shlédnout v internetové formě Deníku Jablonecka .

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved