"Kanárci" už balí kufry......

Psovité plemeno jsem na "kanárky" přejmenoval v nadpisu  zcela záměrně, poněvadž již za 2 dny opustíme ranvej mnichovského letiště a nabereme směr Kanárské ostrovy. Stejně jako v minulých letech nás v adventním čase bude hostit  město Maspalomas a ostrov "věčného jara" s nejstabilnějším počasím ze všech Kanárských ostrovů. Ten nás v minulosti nikdy nezklamal a věřím,že letos tomu nebude jinak.

Městský stadión a jeho vyprahlé mondo, má už sice nejlepší léta za sebou, naopak novotou září velmi dobře vybavená posilovna. Tempové úseky navíc odběháme v nádherném přilehlém parku, vzdáleném pouhých 5 minut od našeho ubytování, no a zcela jistě nevynecháme ani běhání na nekonečných plážích maspalomského pobřeží. Jen děvčata v gay zóně, kde pod duhovou vlajkou se sluní 4% menšina z celého světa, odvrátí svůj zrak, na nekonečný horizont rozbouřeného Atlantiku. 

Samozřejmě si nenecháme ujít, tradiční vyživný trénink v písečných dunách...... O naše pohodlí se bude starat kvalitně vybavený Golf resort - Koala garden, restaurant s prohýbajícími švédskými stoly a tak si všichni, ale zejména trenér bude muset dávat hodně velký pozor, aby se v adventním postním čase nevykrmil jak husa, která skončí na Boží hod na pekáči. To by se pak musel postit v čase vánočním a chuť na linecké s vanilkovými rohlíčky by si musel nechat zajít 

WiFi je na ostrově samozřejmě k dispozici, tak se budeme na našich stránkách snažit, vás pravidelně informovat, tak jako tomu bylo i v letech minulých. V závěru mi dovolte poděkovat za vaši přízeň, na facebookových  stránkách Ateltiky s radostí přesáhl počet našich příznivců již číslo 1400 a FB slouží samozřejmě jako výborná podpora webu, na kterém se právě nacházite.

J.V.8.12.2014

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved