Jablonecká atletika s radostí zahájila přípravu na novou sezonu

Někdo v Tatrách kolem Štrbského Plesa někdo v Jablonci na Střelnici a někdo v Desné v posteli s čajem .... zahájili andílci přípravu na novou sezonu 2015.

Skupina doznala drobných změn.
Z malinkých kuřátek Anežky Voštové a Karolíny Kořínkové se staly již velká kuřátka a s velkou bravurou zahájili trénink v Tatrách. Velmi dobře je tam vnímalo zkušené oko kouče Vlčka z Hradiště a holky tam zanechaly velmi dobrý dojem.

Na sprinterskou dvojici doplnila Barboru Bradovou nová rychlonohá posila andílků z Desné Veronika Milotová. Tento rychlík v sukních ze skvělé líhně talentů paní Michkové z Desné, posílil od podzimu naši skupinu. Verča jako mladší žákyně druhým rokem, vstupuje do skupiny s osobním rekordem na 60 m 8,34 a na 150 19,73 s. Myslím, že na ročník 2001 to není špatné. S dalšími kuřátky tak mohou tvořit základ možné budoucí úspěšné štafety. Barča se pak jistě nenechá také zahanbit a hranici 8 vteřin bude dozajista chtít pokořit.

Takovou konkurenci na překážkách a ve sprintu jsem měl ve skupině naposled v době zakládájících andílků Amči Rappové, Klárky Michalské a Pavlíny Soprové. POslední jmenovaná dodnes drží oddílový rekord na 60 m. překážek mladších žákyň v čase 9,67. Takže cíl máme :)

V přípravě s námi dále pokračují staří známí:

Vojta Truhlář nejzkušenější člen skupiny.

Tomáš Dostrašil, druhým rokem junior, který na překážkách může znovu jako druhoročák dokázat svoje kvality.

Vojta Karásek ten bude jistě dále vylepšit své osobní rekordy a dozajista s ním počítám jako silnou posilou pro další vylepšení oddílového rekordu na 4x100 m juniorů.

Val Hres v další sezoně zaměříme své snažení na další zrychlení na 100 a 200 metrů. Hlavně pak dvoustovek Val naběhá opravdu hodně.

Kačka Hornová v příští sezoně prahne po dalším vylepšení osobního maximy na 100 m a myslím, že také v dálce Kačka zdaleka neřekla poslední slovo. Kačka je nyní ve třetím ročníku gymnázia a rozhodla se, že tento rok dá přípravě maximum. Dokázala to již v Tatrách, kde sice trpěla, ale ukázala, že má cíl a vyrazila odhodlaně za ním !

Pavla Karešová naše mladá dáma s francouzkým šarmem, která má však neskutečně bojovné srdce. Ta bude své úsilí upírat k tratím 800 a 1500 metrů. Myslím, že potenciál pro zlepšování osobních maxim na obou tratích Pavla má obrovský.

A naši Miniandílci tedy startují ve složení:¨
Anežka Voštová a Karolína Kořínková obě děvčata budou druhým rokem mladší žákyně a je před nimi výzva v podobě Olympiády dětí a mládeže v Plzni v roce 2015. Karolína jistě ukáže svou sílu na překážkách v dálce a možná i hladké šedesátce. Anežka pak jistě zvládne překážky třístovku či stopadesátku. Obě pak budou určitě základem skvělé štafety.

Barča Bradová a Veronika Milotová naše sprinterky obě již starší žákyně. Opět základ skvělé štafety, obě budou podle mého přesvědčení atakovat hranici 8 vteřin na 60 metrů a co předvede mladá sprinterka z Desné na stopadesátce pokud dnes z voleje běží 19,73 ?.... To se rád nechám překvapit.

Zůstává nám usměvavá Terka Vlasáková - běžkyně, která má ráda pohled na svět ze hřbetu koní.. I ta může svými běžeckými výkony překvapit.

Nakonec si nechávám nešťastnou a zraněnou Patricii Janů - ta bohužel skončila sezonu po smolné kolizi na překážce s nohou v sádře a drátem v noze.... Patricie je takový náš smolař pokud se jí podaří vyhrabat se z nějaké zdravotní lapálie hned se objeví další překážka. Pátě přejem nejdříve uzdravení jeji zlomené nožky a věřím, že můžeme stihnout aspoň podzimní část sezony 2015.

Tak to je současné složení jabloneckých Martyho andílků se kterými se budeme setkávat v sezoně 2015.

Vzhůru tedy do přípravy, vstříc dřině a snad i budoucím úspěchům.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved