Zdeněk STROMŠÍK přijat starostou města !!!

Úspěšného člena "Vlčí smečky", sdružení Atletiky s radostí  a člena AC Slovácká Slavia Zdeňka STROMŠÍKA přijal v pondělí 9.listopadu v obřadní síni radnice starosta města Uherského Hradiště Stanislav BLAHA. Zdeněk přišel v doprovodu svého trenéra Jaroslava Vlčka.

Této pocty se Zdeňkovi dostalo na základě jeho vynikajících výsledků v letošním roce, zejména pak pan starosta zdůraznil zisk stříbrné medaile ve štafetě 4 x 100 m v estonském Tallinu a titul MČR do 22 let, který získal Zdeněk již potřetí v řadě, letos umocněným i rekordem šampionátu !!!

Pozornosti pana starosty neušly ani Zdeňkovi reprezentační starty na halovém ME v Praze, ME družstev v řeckém Heraklionu , ale byl dobře informován i ostatních výkonech členů Vlčí smečky, vždyť řadu z nich zná i ze slavnostního vyhlášení ankety Sportovce města !!  

Mimo jiné pan starosta, kterému Zdeněk přinesl ukázat i stříbrnou medaili z Tallinu řekl: "Vím, jaké to je, když se mu na krku třpytí cenné kovy, ale já bych si velmi vážil toho, kdyby si vždycky, ať bude ve světě kdekoliv, vzpomněl, kde jsou kořeny jeho sportovní kariéry a že za svůj „sportovní domov“ může považovat Uherské Hradiště. 

Po slavnostní řeči  pana starosty  a Zdeňkova  podpisu do kroniky města,následovalo za asistence lokálních médií neformální, velmi příjemná debata s dobrým moravským vínem, samozřejmě se sportovní tématikou. Všichni přítomní pak vyjádřili naději, že se nejpozději opět sejdou  19. února v honosných prostorách hradištské Reduty, při slavnostním vyhlášení o nejlepšího Sportovce města Uherského Hradiště za rok 2015.

J.V. 10.11.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved