Kdo na dráze vládl.... ??

Tak se jmenuje nadpis článku v novém čísle časpopisu ATLETIKA, který právě dnes vychází a jeho elektronická verze nás zastihla až na dalekých Kanárských ostrovech, kde momentálně celá skupina pobývá. Anketa kterou pro časopis ATLETIKA připravuje každoročně přední český statistik Luděk Folprecht nám udělala velkou radost.

Aby ne, vždyť jméno Zdeňka STROMŠÍKA se nejenže v letošním roce poprvé ocitlo v nejsilnější pětici, ale v běhu na 100 m dokonce zvítězil. Zase tak velké překvapení to ale pro nás není, vždyť Zdeněk letos s českými soupeři neprohrál jeden jediný závod, navíc zaběhl český juniorský rekord a vybojoval vítězství na MČR dospělých v Táboře i na MČR "22" v Ústí nad Orlicí. A jak tedy vypadá pořadí nejlepších 5 českých sprinterů v běhu na 100 m m dle odborného časopisu ATLETIKA ??

1. Zdeněk STROMŠÍK 2. Jan Veleba  3. Pavel Maslák 4. Marek Bakalár 5. Václav Zich  A k tomu následující komentář: " Letošní sezóna patřila novému sprinterskému objevu. Junior Zdeněk Stromšík (OR 10,32) se letos mimořádně, doslova skokově zlepšil, zvítězil na MČR v Táboře, překonal juniorský rekord, velmi dobře reprezentoval při všech startech a k bronzu na MEJ moc nechybělo... " Takové hodnocení potěší, ale je po zásluze.

Navíc nás dále může těšit, že v souvislosti s MČR žactva byly slovně vyzvednuty i výkony další členky naši skupiny Kateřiny Vávrové, která v září na žákovském šampionátu zvítězila v běhu na 60 i 300 metrů a ještě do třetice se píše o ATLETICE S RADOSTÍ a sice v článku Michala Osoby - "Atleti v síti", kde se naše sdruženi na sociální síti Facebook, může pochlubit druhou nejvyšší návštěvností, hned za tréninkovou skupinou Rychlých holek. 

J.V. 13.12.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved