MU "22" již v sobotu !!!

Dva měsíce po svalovém zranění hamstringu, si v Ostravě - Vítkovicích oblékne  Zdeněk STROMŠÍK opět reprezentační dres. K mezistátnímu čtyřutkání "22"Česko- Polsko-Maďarsko-Slovinsko byl šéftrenérem české reprezentace nominován k běhu na 100 m a samozřejmě i jako člen reprezentační štafety 4 x 100 m.

Poté co Zdendovi uteklo Mistrovství Evropy družstev v německém Braunschweigu a Kačce Vávrové těsně utekla evropská kvalifikace v Baku (požadovaný limit splnila o týden později) a po lehčím svalovém zranění i dorostenecké mezistátko  v Maďarsku se zdá, že i na úseku reprezentace se u "Vlčí smečky" začíná karta obracet. 

Zdeňkovi, který letos pod širým nebem stihl absolovovat  jen dva starty v Olomouci a Pardubicích se tak naskýtá možnost opět vylepšit své letošní maximum a při jistě kvalitní mezinárodní konkurenci a příznivých klimatických podmínkách, by se to jistě podařit mělo. Určitě není bez zajímavosti, že v minulosti Zdeněk všechny své mládežnické  mezistátka dokázil přetavit ve vítězství, ať to bylo v dorostenecké premiéře v Brně, či při juniorských ve Slovinském Hradci nebo vloni v Praze na Strahově.

Jistě by rád na tuto hezkou tradici Zdenda navázal i v sobotu ve Vítkovicích, v kvalitní konkurenci zejména polských sprinterů, to nebude, ale vůbec jednoduché. No nechme se překvapit, dnes při tréninku však dělal Zdeněk opravdu dobrý dojem....

J.V. 9.7.2014

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved