ZDENĚK STROMŠÍK POČTVRTÉ V DESÍTCE KRAJE !!!!!

Ve zlínském kongresovém centru se ve čtvrtek konalo vyhlášení nejlepších sportovců Zlínského kraje. V desítce nejleších se celkem již počtvrté objevilo jméno Zdeňka STROMŠÍKA, za kterého v době jeho nepřítomnosti převzala ocenění jeho partnerka.

Poté co Zdeněk získal již potřetí titul nejlepší Sportovec města Uherského Hradiště, je to další ocenění jeho atletických výsledků a královně sportu tím v regionu hodně pomáhal. Po jeho přestupu do atletického klubu extraligových Vítkovic, tak již bude šířit dovré jméno atletiky v jiném regionu.

Slavnostního vyhlášení se zúčastnil mimojiné i hejtman Zlinského kraje Jiří Čunek, který řekl i toto: Tento večer není pouze oslavou úspěchů sportovců ze Zlínského kraje. Já osobně si velmi vážím píle a vůle, kterou musíte vložit do toho, abyste dosáhli výsledků. Tím jste totiž předurčeni k tomu, abyste ke všech činnostem, kterým se budete v budoucnu věnovat, přistupovali se stejnou vůli i píli a byli stejně úspěšní jako ve sportu. Zároveň jste dobrým příkladem pro ty, kteří nesportují, protože sport není pouze o dobré formě a zdraví, ale je to také způsob prožívání života, který člověku přináší radost. Není to pouze radost z vítězství, ale i radost ze hry a společenství "


S takovým vyjádřením nelze nic než souhlasit....

J.V. 24.4.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved