Jeden z nejlepších českých sprinterů současnosti rozesmál otrokovickou Besedu........

I když nová atletická seezóna už nezadržitelně klepe na dveře, Zdeněk STROMŠÍK sbírá stále ještě vavříny za sezónu loňskou. Poté co jeho jméno  nemohlo chybět v anketě mezi O nejlepších sportovce města Uherského hradiště poté , stejnomenného okresu, objevilo se jeho jméno i mezi 10 nejlepšími sportovci Zlínského kraje !!!!!

Absolutním vítězem ankety se stal zlínský kapitán hokejistů a trojnásobný mistr světa Petr Čajánek !!! Hezkou sošku bohyně vítězství Niké pak na pódiu z ruku krajských radních pak převzal v hlavní kategorii i Zdeněk STROMŠÍK. V desítce nejlepších sportovců byl Zdeněk jediným zástupcem "královny sportů" a mimo něj byli již bez určení pořadí zastoupeny takové sportovní osobnosti našeho kraje  jako jsou například snowboardistka Šárka Pančochová, nebo lyžaři Klára Křížová či Martin Vráblík.

Zdeněk se snad už naposled ohlédl za upynulou, nakonec vcelku úspěšnou sezónou, na galavečeru se dobře bavil a v dobré náladě, svým klasickým neotřelým stylem se nenechal zaskočit ani zkušeným sportovním moderátorem Jaromírem Bosákem, který večerem provázel. Ostatně proč Zdeněk několíkrát rozesmál naplněnou otrokovickou Besedu, se můžete přesvědčit z přiloženého videozáznamu. 

J.V. 25.4.2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved