S BOLTEM NA STARTU !!!!!

Čerstvému mistru České republiky v běhu na 100 metrů Zdeňkovi STROMŠÍKOVI se dostalo mimořádné cti, zakleknout  dnes večer na mítinku ZT do startovních bloků vedle 9 násobného olympijského vítěze a světového rekordmana Usaina BOLTA !!!! Událost je umocněnější o skutečnost, že fenomenální sprinter, který nemá v historii sportu obdoby plánuje v letošním roce ukončení své jedinečné kariéry a na vítkovickém tartanu se objeví  naposledy. V plánu má v roce konání mistrovství světa již jen několik startů a Zlatá tretra je mezi nima.

Sprinterká stovka je hlavním magnetem největšího českého atletického mítinku a bude odstartována v jeho samotném závěru ve 20:55 hodin. Po samotném doběhu je už naplánováno poze slavnostní rozloučení s jamajský sprinterem.Společně s Usainem Boltem zaklekne do bloků dalších 7 sprinterů z nichž druhý nejrychlejší čas má naturalizovaný Turek s osobním rekordem 9,92 s Jak Ali Harvey.

Na startu nebude chybět ani slovenský fenomenální sprinter Ján VOLKO, který letos již dokázal zběhnout vynikajících 10,16 s, v 8. dráze poběží český rekordman Jan Veleba.Na co nejepší čas a umístění bude z druhé dráhy před zcela jistě vyprodanými tibunami útočit Zdeněk, který bude mít po své levici Holaňdana Giovana Codringtona a po pravici  dalšího Jamajčana bějhajícího v národním dresu Turecka Emre Bafer Zarmese, který se pyšní osobním maximem 10,10 s .....

Přjeme nejen Zdeňkovi,který ještě dnes bude finišmanem české reprezentační štafety, ale všem atletům a atletkám, ať se jim dnešní start na zcela mimořádné leošní Zlaté tretře vydaří. Více o mítinku najdtete ZDE 

Zdeněk, ale dnes v Ostravě z Vlčí smečky nepoběží zdaleka sám. V násorním programu ZT se dnes odpoledne objeví na startu  stovky Kateřina VÁVROVÁ s Majkou ŠIMLOVIČOVOU. V mužské kategorii pak také Honza VÁCHA, který mimo svého induviduálního startu bude ještě útočit s juniorskou reprezentační štafeto o účast na juniorském ME v Grossetu !!!

TAK DRŽTE PALCE !!!

J.V. 28.6.2017

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved